Informacje18 czerwca 2007, 00:00,

Jeziórko - Piknik Rodzinny Powitanie Lata w Jeziórku

W najbliższą sobotę 23 czerwca 2007 roku, w godzinach od 15:00 do 20:00, przy OSP w Jeziórku odbędzie się Piknik Rodzinny Powitanie Lata. Dochód z pikniku rodzinnego zostanie w całości przeznaczony na świetlicę dla dzieci w Jeziórku. Do świetlicy uczęszczają dzieci ze wsi: Ustanów, Krupia Wólka, Jeziórko, Kędzierówka i Uwieliny.

Atrakcje na Pikniku Rodzinnym Powitanie Lata w Jeziórku:
- loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami (każdy los wygrywa),
- porady i zabiegi kosmetyczne,
- pomiar ciśnienia,
- pokazy karate,
- licytacja prac plastycznych,
- gry i zawody sportowe.

Piknik Rodzinny Powitanie Lata w Jeziórku

Atrakcje dla najmłodszych na Pikniku Rodzinnym w Jeziórku:
- pokazy strażackie,
- zabawa z chustą KLANZA,
- basen z kulkami,
- malowanie buziek,
- teatrzyk,
- zajęcia plastyczne.

Kulinaria na Pikniku Rodzinnym w Jeziórku:
- grill,
- grochówka wojskowa,
- domowe wypieki,
- napoje.

Organizatorem Pikniku Rodzinnego Powitanie Lata w Jeziórku jest Świetlica w Jeziórku, z którą współpracuje również: Stowarzyszenie Ustanów, Stowarzyszenie Rodziców TU, Sołtysi wsi Jeziórko i Ustanów, a także Urząd Gminy Prażmów. O pikniku poinformował nas Marcin (redaktor serwisu) na naszym forum: Piknik Rodzinny w Jeziórku, umieszczając plakat reklamujący imprezę: plakat.jpg z serwisu: www.ustanow.pl Serdecznie zapraszamy Was na Powitanie Lata Piknik Rodzinny w Jeziórku.

Jeziórko to wieś położona w powiecie piaseczyńskim, w gminie Prażmów. Zobacz położenie wsi Jeziórko na mapie: link
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje15 czerwca 2007, 00:00,

Szukasz pracy? Wypełnij ankietę rekrutacyjną Auchan

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otworzeniu dla polskich pracowników rynku zagranicznego (Irlandia, Wielka Brytania, Holandia, itd), coraz łatwiej można znaleźć pracę na polskim rynku. Jednak nie wszystkim się to udaje. Niektóre firmy w naszym regionie likwidują etaty np.: Thomson Displays Polska w Piasecznie, o którym nie raz pisaliśmy w naszym serwisie. Z informacji od mieszkańców wiemy, że sporo ludzi próbuje otworzyć własną działalność, jednak są również tacy, którym brakuje pomysłów na własną firmę lub po prostu odwagi. Między innymi o takich osobach myśli firma Auchan Polska, która ma swoją siedzibę w Piasecznie.

Firma Auchan Piaseczno, rozprowadziła po mieszkańcach ulotkę rekrutacyjną, na której znajduje się ankieta rekrutacyjna oraz informacje m.in.: dlaczego warto pracować w Auchan? Jeżeli do kogoś z Was nie dotarła ulotka informacyjna Auchan, a chciałby zapoznać się z informacjami na ulotce, to zachęcam do zapoznania się z plikiem: ankieta-praca-auchan.pdf. Korzystając z okazji przypominam, że na naszej podstronie można śledzić oferty pracy Auchan Piaseczno, które pobierane są ze strony Auchan Piaseczno. Warto zapoznać się również z aktualną bazę ofert pracy w Auchan Polska, która dostępna jest na stronie: praca w Auchan.

Jeżeli wśród osób czytających nasz serwis informacyjny, są właściciele firm, którzy poszukują pracowników i chcieliby o tym poinformować, to proszę o kontakt mailowy z redakcją naszego serwisu: info@powiat-piaseczynski.info. Przy okazji możecie poinformować nas o swojej firmie, zachęcając mieszkańców naszego regionu do pracy u siebie. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wysyłajcie do nas informacje.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno