Informacje30 sierpnia 2007, 00:00,

Jeździeckie Zawody Regionalne w Gminie Tarczyn

Burmistrz Tarczyna, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, Towarzystwo Przyjaciół Tarczyna, Komitet Organizacyjny oraz JKS Wyręba zapraszają na Jeździeckie Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody. Zawody jeździeckie odbędą się w najbliższą niedzielę 2 września 2007 roku, od godziny 11:00 w Tarczynie. ¬ródłem informacji o zawodach jest oficjalna strona Gminy Tarczyn: www.tarczyn.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje31 sierpnia 2007, 00:00,

Zajęcia z ceramiki w Pracowni Plastycznej Piaseczno

Pracownia Plastyczna w Piasecznie zaprasza już od września na zapisy, na zajęcia z ceramiki. Zaproszenie kierowane jest do wszystkich dzieci, młodzieży a także dorosłych. Zajęcia z ceramiki odbywają się w specjalnie przygotowanej pracowni ceramicznej. Informacja o zajęciach z ceramiki pochodzi z plakatów rozwieszonych w Piasecznie.

Pracownia Plastyczna w Piasecznie w ramach zajęć zapewnia: ciekawy program zajęć i opiekę instruktora, potrzebną ilość gliny, materiały do zdobienia prac, profesjonalne narzędzia, fartuchy ochronne, wypalone podczas zajęć prace będą Waszą pamiątką, którą można będzie zabrać do domu.

Pracownia Plastyczna znajduje się przy ulicy Okrężnej 9D w Piasecznie. Zapisy na zajęcia z ceramiki trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, natomiast w soboty od 10:00 do 14:00. Zapisy przyjmowane są również pod numerem telefonu: (022) 750 07 33, oraz 0694 840 050. Zapraszamy na zajęcia z ceramiki!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno