Informacje5 września 2008, 00:00,

Jestem, Czuję, Potrafię - zajęcia dla dzieci od 1-4 lat w £osiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Drodzy Rodzice, od 29 września 2008 roku zapraszamy wszystkie dzieci od 1-4 lat na zajęcia pod tytułem JESTEM, CZUJę, POTRAFIę. Celem zajęć, jest rozwijanie indywidualnych możliwości dziecka w zgodzie z jego potrzebami w jednym z najważniejszych okresów rozwojowych, pomoc w procesie kształtowania się jego charakteru, samodzielności i chęci do samokształcenia. Znaczna część możliwości intelektualnych człowieka kształtuje się do 5-tego roku życia, dlatego mając na uwadze dobro dziecka proponujemy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe.

Jestem, Czuję, Potrafię zajęcia dla dzieci od 1-4 lat w £osiu

Oferujemy całodzienną wesołą zabawę w duchu Ulicy Sezamkowej połączoną z:
- bajkoterapią i nauką czytania (metoda Domanna),
- wprowadzeniem w świat matematyki (metoda Domanna),
- gimnastyką ogólnorozwojową z elementami kinezjologii edukacyjnej P. Dennisona,
- bezpośrednim kontaktem z przyrodą (spacery po lesie, codzienne zabawy w ogrodzie),
- swobodną twórczością manualną.

Cały program zajęć Jestem, Czuję, Potrafię, został przygotowany i będzie realizowany przez doświadczonego pedagoga. Zajęcia odbywać się będą w £osiu - w rodzinnym domu, gdzie zaadoptowane są dwa pokoje do zajęć (pokój zabaw, pokój odpoczynku). Dookoła domu znajduje się duży, bezpieczny ogród z placem zabaw, który jest przystosowany dla maluszków. Zajęcia dla dzieci, odbywać się będą od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 17:30. Dzieci, będą miały zapewnioną całodzienną opiekę, na którą składają się godziny: zajęć, odpoczynku oraz posiłków.

Liczba miejsc na zajęciach jest limitowana. Zostanie stworzona tylko jedna 8-osobowa grupa, co gwarantuje rodzinną atmosferę, możliwość efektywnego uczestnictwa w zajęciach, koncentrację na indywidualnych potrzebach każdego z dzieci.

Trzy rodzaje mozliwosci uczestnictwa w zajeciach:
1. Pakiet całodniowy - 10 godzin
2. Pakiet pół dnia - 5 godzin
3. Pakiet 1 godziny (dwa razy w tygodniu)

Szczegółowe informacje, można uzyskać pod telefonem: 0502 030 182 (Agnieszka Zawadzka-Szajda, mail: agnieszkasza@wp.pl oraz Milena Matuszewska mail: milena_matuszewska@wp.pl). Wkrótce więcej informacji, pojawi się na stronie internetowej: www.jcp.waw.pl Zapraszamy wszystkie dzieci!
autor/źródło: Agnieszka Zawadzka-Szajda - zajęcia dla dzieci w domowym zakątku w £osiu

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje5 września 2008, 00:00,

Klub Kino Piaseczno zaprasza na rozpoczęcie sezonu imprez


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na rozpoczęcie nowego sezonu imprez w Klubie. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 6 września 2008 roku, start od godziny 21:00 w Klubie Kino w Piasecznie. Podczas imprezy zagrają: The Positive, Cool A88, Koper, Sqnik, oraz Slim. Wstęp na imprezę tylko 5 złotych (selekcja).

Rozpoczęcie nowego sezonu imprez w Klubie Kino

Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas na godzinę 21:00, w sobotę: 6 września 2008 roku. Klub Kino znajduje się, przy ulicy Sienkiewicza 11 w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie