Informacje12 kwietnia 2019, 17:00,

Jessica Chastain - Wieczór Filmowy w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 kwietnia 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Filmowy z Jessicą Chastain, amerykańską aktorką filmową, która za role w filmach Służące oraz Wróg numer jeden otrzymała nominacje do Oscara. Jessica Chastain w 2017 roku odwiedziła Polskę, aby promować film Azyl, w którym wcieliła się w Antoninę Żabińską – pomagającą ukrywać Żydów w czasie II wojny światowej w warszawskim zoo. Ma na swoim koncie wiele świetnych ról, w doskonałych filmach, wybitnych reżyserów. Jeden z nich wyświetlony zostanie w Hugonówce. Informacja o tytule filmu: mail biuro@konstancinskidomkultury.pl lub tel. 22 484 20 20. Wstęp wolny. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Serdecznie zaprszamy.

Jessica Chastain - Wieczór Filmowy w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 kwietnia 2019, 06:00,

Nowe bilety komunikacji miejskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zmienia się wzór graficzny biletów kartonikowych obowiązujących w Warszawskim Transporcie Publicznym. Od 8 kwietnia można je już kupić w Punktach Obsługi Pasażerów. Wszystkich, którzy chcieliby kupić bilety nowego wzoru już tego dnia, zapraszamy do Punktów Obsługi Pasażerów. Od 8 kwietnia są tam dostępne wszystkie typy biletów. W innych punktach handlowych (np. salonikach prasowych, kioskach, niektórych sklepach) znajdą się w sprzedaży w miarę wyczerpywania się zapasów starych biletów.

Nowe bilety komunikacji miejskiej

Co się zmienia w wyglądzie biletów kartonikowych? Nowe są wszystkie rodzaje biletów kartonikowych, od 20-minutowego po 3-dniowy, a także bilet weekendowy i wejściówki do metra. Na biletach jest nazwa po polsku i angielsku, cena, informacja o tym, w której strefie komunikacyjnej obowiązują oraz logo Warszawskiego Transportu Publicznego czyli stylizowana litera „t”, przypominająca kształtem warszawską Syrenkę.

Nowe bilety komunikacji miejskiej

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Nowe bilety są zróżnicowane kolorystycznie, np. 75-minutowy jednorazowy przesiadkowy ma kolor zielony, a dobowy jest koloru niebieskiego. Bilety ulgowe mają jaśniejszy odcień koloru obowiązującego dla danego rodzaju biletu.

Bilety z dotychczasowym wzorem w dalszym ciągu zachowują swoją ważność.

ZTM Warszawa

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie