Informacje25 listopada 2014, 10:00,

Jesienne Targi Pracy 2014 w Piasecznie

Powiatowy Urząd Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Piasecznie zapraszają na Jesienne Targi Pracy, które odbędą się we wtorek 25 listopada 2014 roku w godz. 10.00-14.00 w Zespole Szkół Nr 1 (sala gimnastyczna) w Piasecznie, ul. Szpitalna 10. Do aktywnego udziału w targach zapraszamy: osoby bezrobotne, poszukujące pracy i pracodawców.

Jesienne Targi Pracy 2014 w Piasecznie

Informacje27 listopada 2014, 17:30,

Druga Piaseczyńska Debata Wyborcza 2014 - Zdzisław Lis vs Józef Zalewski

W czwartek 27 listopada 2014 roku, w hali sportowej LO w Piasecznie (ul. Chyliczkowska 17), odbędzie się Druga Piaseczyńska Debata Wyborcza 2014. Będzie to już ostatnia odsłona debat organizowanych przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno dla kandydatów o fotel burmistrza naszej gminy. W debacie zmierzą się aktualny burmistrz Zdzisław Lis i były burmistrz Józef Zalewski. Debata będzie dotyczyć wielu aspektów programów wyborczych. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna, nie może Was zabraknąć, to decydujące dni kampanii wyborczej!

Druga Piaseczyńska Debata Wyborcza 2014 - Zdzisław Lis vs Józef Zalewski

Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno - www.mrg.piaseczno.eu