Informacje4 października 2014, 11:00,

Jesienna Szafa z Magnesem - akcja charytatywna w Piasecznie

Jesienna szafa z Magnesem to akcja charytatywna organizowana przez Fundację Studio (S)praw Kobiet oraz Magazyn Magnes na poczet Programu Pomocowego dla Kobiet w trudnych sytuacjach życiowych. Akcja polega na wyprzedaży zebranych kolekcji ubrań Vintage (damskich, męskich i dziecięcych) oraz przedmiotów prezentowanych przez naszych partnerów. Wyprzedaż jest prowadzona po bardzo symbolicznych cenach, a każda uzbierana suma pieniężna przekłada się natychmiast na konkretną pomoc. Nasi partnerzy proponują: Niebieskie Migdały – ręcznie robioną, artystyczną biżuterię; Sklep Events Boutique – duńskie ubrania w oryginalnej stylistyce; Salon Marilyn - bieliznę oraz rajstopy; Agata, pracownia florystyczna – zaproponuje inne spojrzenie na kwiaty syntetyczne; Akademia Cztery Pory Roku – ręcznie robione świeczki i mydła. 4 października 2014 roku zapraszamy na akcję Jesienna Szafa z Magnesem.

Jesienna Szafa z Magnesem - akcja charytatywna w Piasecznie

30 procent dochodu ze sprzedaży będzie przeznaczone na poczet działań Programu Pomocowego dla Kobiet. Wodzirejką wyprzedaży będzie Magdalena Zampetti. Dodatkowo, malarka-artystka, Ana Skajnowska, zaprezentuje wyroby z filcu, szale i ozdoby. Konsultantka firmy Vipera Cosmetics przeprowadzi pokaz makijażu, a Zielona Wyspa chętnym zaoferuje zabiegi na twarz i nie tylko. Obecne będą również stylistki: Monika Chełstowska i Anna Kosińska. Ogólnie zapowiada się świetna wyprzedaż, która ma jeden cel, a mianowicie w miłej atmosferze nabyć to co się nam podoba lub wyłowić perełki, których być może szukaliśmy, a tym samym przyczynić się do pomocy innym kobietom. Zapraszamy! Imprezie patronuje Urząd Miasta i Gminy Piaseczo, Dom Kultury oraz Magazyn Magnes. Wszystkim osobom, które zechcą uczestniczyć w akcji wspierającej nasz Program z góry serdecznie dziękujemy!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje6 października 2014, 06:00,

L-25 nowa linia na trasie Piaseczno - Sobików

Od dnia 6 października 2014 roku zostanie uruchomiona linia komunikacji zbiorowej L-25 na trasie Piaseczno - Sobików. Będzie to linia realizowana wspólnie z Gminą Piaseczno oraz przy udziale Zarządu Transportu Miejskiego mająca na celu wprowadzenie wspólnego biletu. Linia będzie składała się z 18 kursów dziennie.

L-25 nowa linia na trasie Piaseczno - Sobików