Informacje9 stycznia 2015, 18:00,

Jesień zimą - wystawa prac z konkursu dla dorosłych na obraz pt. JESIENNY PEJZAŻ

9 stycznia 2015 roku o godz. 18.00 zapraszamy na wernisaż Pokonkursowej Wystawy Malarstwa pt. "Jesień zimą". Podczas wieczoru odbędzie się uroczystość rozdania nagród i wyróżnień z konkursu plastycznego dla dorosłych pt. "Jesienny pejzaż". Miejsce: Galeria PASAŻ w świetlicy GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Podczas wystawy wyeksponowanych zostanie 45 obrazów, które zakwalifikowały się do ekspozycji, wśród nich prace nagrodzone i wyróżnione. Gorąco polecamy wystawę Jesień zimą.

Redkacja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=13&t=10604
Informacje10 stycznia 2015, 18:00,

Kuba Michalski wystąpi w Tarczynie

W tym roku przypada dziesiąta rocznica śmierci Jacka Kaczmarskiego, w związku z tym 10 stycznia 2015 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert Kuby Michalskiego, który zaśpiewa piosenki Jacka Kaczmarskiego. Koncert odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie przy ul. J. Stępkowskiego 17. Cena biletu - 10 zł. W programie koncertu poświęconego genialnemu polskiemu bardowi usłyszą Państwo oczywiście „Mury”, „Obławę”, „Sen Katarzyny II” i „Zbroję” , ale także wiele innych, mniej znanych utworów .

Kuba Michalski zagra koncert w Tarczynie

Kuba Michalski jest autorem, kompozytorem, wokalistą i gitarzystą. Z żoną Anetą założył zespół „Cotton Cat”. Jego piosenki uzyskiwały wyróżnienia na festiwalu OPPA, a w duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. Wydał pięć płyt z zespołem i trzy albumy solowe; jeden z nich z piosenkami Kaczmarskiego. Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania w internecie (na YouTube) piosenek w interpretacji Kuby Michalskiego. Proszę skorzystać z linków: „Obława” :

„Mury”
lub wpisać w wyszukiwarkę np. „Michalski Obława”

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Redkacja, 16 lipca 2019