Informacje18 czerwca 2012, 00:00,

Jasminum w Nowej Iwicznej - GOK Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza wszystkich mieszkańców na seans filmowy pachnący miłością, podczas którego będzie można obejrzeć film pt. Jasminum. Reżyseria: Jan Jakub Kolski. Seans odbędzie się 19 czerwca 2012 roku o godz. 19.00 w świetlicy GOK w Nowej Iwicznej, przy ul. Zimowej 25 c. Wstęp wolny. Zapraszam!

OBEJRZYJ FILM JASMINUM W NOWEJ IWICZNEJ

Dziejące się współcześnie "Jasminum" (łacińska nazwa jaśminu) opowiada historię tajemniczą i magiczną, pełną zmysłowych zapachów, wypełnioną szczególnym światłem jakie roztacza wokół siebie miłość. Klasztor, w którym toczy się akcja filmu, nie różniłby się od innych, gdyby nie fakt, że trzech mieszkających tam zakonników posiada pewną niezwykłą cechę. Każdy z nich pachnie innym, owocowym zapachem: jeden czeremchą, drugi czereśnią, a trzeci śliwą, a zapachy te mają szczególne właściwości...

Pewnego dnia do klasztoru przyjeżdża młoda konserwatorka malarstwa, która otrzymuje zlecenie odnowienia tamtejszych obrazów. Natasza pojawia się w Jaśminowie wraz ze swoją 5-letnią córką Gienią. Urok i dociekliwość dziewczynki wprowadzają wiele zamętu w spokojne dotąd życie mnichów. W tej historii i ludzie i budynki i zapachy mają swoje tajemnice.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola

Informacje18 czerwca 2012, 00:00,

Spektakl O giermku Stachu i Smoku z Jury dramat to straszny lecz nie ponury w Janczewicach

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na przerażająco śmieszną sztukę ze złowieszczym antraktem pt. O GIERMKU STACHU I SMOKU Z JURY DRAMAT TO STRASZNY LECZ NIE PONURY - autorstwa Ewy Jowik, w reż. Konrada Materny i w wykonaniu Lesznowolskiego Teatru Podmiejskiego przy GOK Lesznowola. Przedstawienie otwarte odbędzie się 19 czerwca 2012 roku o godz. 19.00. Miejsce: Scena Lesznowolskiego Teatru Podmiejskiego: świetlica GOK Lesznowola w Janczewicach, ul. Jedności 99 a. Wstęp wolny.

O GIERMKU STACHU I SMOKU Z JURY DRAMAT TO STRASZNY LECZ NIE PONURY

O giermku Stachu i Smoku z Jury dramat to straszny lecz nie ponury to przedstawienie o wielu wątkach. Sztuka czerpie z różnych konwencji. Pojawiają się w niej elementy musicalu, melodramatu, romansu, thrillera, westernu czy kina drogi... Ten spektakl trzeba zobaczyć na własne oczy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola