Informacje15 października 2018, 13:00,

Jaskra - złodziej wzroku - bezpłatne badania wzroku w Piasecznie

Przychodnia Centrum Zdrowia w Piasecznie, ul. Czajewicza 5/7 zaprasza mieszkańców Piaseczna, którzy ukończyli 45 lat na bezpłatne badania JASKRA – ZŁODZIEJ WZROKU. Badania odbywać się będą w dniach: 15.10, 22.10, 29.10, 05.11, 12.11, 19.11, 26.11, 03.12.2018 r. w godz. od 15.30 do 19.00.

JASKRA - ZŁODZIEJ WZROKU - BEZPŁATNE BADANIA WZROKU W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

19.10.2018 r. o godz. 16.00 dodatkowo organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego na spotkanie informacyjne pt. “Jaskra złodziej wzroku”. Miejsce spotkania: w Piasecznie ul. Dworcowa 9 (budynek dworca).
Zapisy w rejestracjach Centrum Zdrowia lub tel. (22) 735 00 36 lub 37. Serdecznie zapraszamy.

Informacje8 października 2018, 18:52,

Otworzyli Miejski Klub Seniora w Piasecznie

Na kulturalnej mapie Piaseczna pojawiło się kolejne, bardzo ważne miejsce. 8 października odbyło się bowiem oficjalne otwarcie Miejskiego Klubu Seniora. Do tej pory 8 klubów seniora funkcjonowało w miejscowościach gminy, ale nie w samym mieście. Teraz, osoby starsze będą miały swoje miejsce spotkań także w Piasecznie, w budynku zrewitalizowanego dworca PKP. Wytypowanie właśnie tej lokalizacji nie jest przypadkowe, gdyż jest to główny węzeł komunikacyjny, gdzie oprócz kolei krzyżują się trasy kilku autobusów w tym 6 linii darmowych. To z pewnością ułatwi seniorom z terenu całego miasta korzystanie z tej placówki.

OTWORZYLI MIEJSKI KLUB SENIORA W PIASECZNIE

Miejski Klub Seniora dla około 100 osób prowadzić będzie Biblioteka Publiczna, która jako jednostka organizacyjna Gminy ma już duże doświadczeniem we wdrażaniu programów skierowanych do seniorów.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

OTWORZYLI MIEJSKI KLUB SENIORA W PIASECZNIE

W uroczystym otwarciu klubu uczestniczyli włodarze miasta oraz osoby czynnie zaangażowane na rzecz jego powstania. Zebranym muzycznych doznań dostarczyła jedna z najsłynniejszych seniorek w Polsce DJ Wika.

OTWORZYLI MIEJSKI KLUB SENIORA W PIASECZNIE

Zapraszamy od 9 października do zwiedzania siedziby Miejskiego Klubu Seniora i zapisów na zajęcia.

info + foro: UMiG Piaseczno

info + foro: UMiG Piaseczno