Informacje17 grudnia 2014, 17:00,

Jasełka i Kiermasz Bożonarodzeniowy w Zespole Szkół nr 3 w Konstancinie

17 grudnia 2014 roku w szkole przy ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, odbędą się jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży. Występ połączony będzie z kiermaszem Bożonarodzeniowym. Uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i rodzice serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców i sympatyków szkoły na kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 17.00. W programie imprezy m.in. jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży, opłatek i wigilia społeczności szkolnej oraz kiermasz z charakterystycznymi dla okresu Bożego Narodzenia stroikami, ozdobami i kartkami, które będzie można zakupić. Na gości będzie czekać kawiarenka, w której można skosztować świątecznych łakoci. Organizatorzy gwarantują rodzinną, świąteczną atmosferę.

Jasełka i Kiermasz Bożonarodzeniowy w Zespole Szkół nr 3 w Konstancinie

Martin, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=7643
Informacje19 grudnia 2014, 08:00,

Podziel się misiem przedświąteczna akcja w Górze Kalwarii

Masz niepotrzebnego ładnego, fajnego misia? Albo inne czyste, jak nowe zabawki, np. lalki, samochody, gry, książki dla dzieci? Podziel się nimi. Po raz ósmy rusza przedświąteczna akcja Podziel się misiem. – W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia pragniemy dać odrobinę radości tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Chcemy, aby pluszaki z pomocą św. Mikołaja dotarły do grzecznych dzieci tuż przed pierwszą gwiazdką – zachęcają organizatorzy.

Podziel się misiem przedświąteczna akcja w Górze Kalwarii

Wesprzeć akcję można przekazując pluszaki, zabawki, gry, książki, które można składać w Kinie „Uciecha” (ul. Ks. Sajny 14) do piątku 19 grudnia 2014 roku. Organizatorzy proszę o przemyślane podarunki. Wesprzeć akcję można też zostając asystentem św. Mikołaja roznosząc pluszaki lub ofiarując słodycze. Osoby zainteresowane wolontariatem proszone są o kontakt: e-mail: podzielsiemisiem@gmail.com, telefon do Mikołaja 501 123 086. Organizatorem akcji są: Św. Mikołaj, jego asystenci, Ośrodek Kultury, OPS.

Martin, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=7&t=997