Informacje30 maja 2008, 00:00,

Jarmark Hubertowski na boisku KS Hubertus Zalesie Górne

Stowarzyszenie Przyjaciół Zalesia Górnego, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Sołtys i Rada Sołecka Zalesia Górnego, Klub Sportowy Hubertus zapraszają w najbliższą niedzielę 1 czerwca 2008 roku na JARMARK HUBERTOWSKI. Impreza odbędzie się na boisku Klubu Sportowego Hubertus, pomiędzy ulicami Pionierów i Białej Brzozy. Organizatorzy zapraszają na niedzielny Jarmark Hubertowski mieszkańców gminy Piaseczno.

JARMARK HUBERTOWSKI ZALESIE GÓRNE

W programie m.in.: wielka loteria Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego z cennymi nagrodami, występy artystyczne szkół i przedszkoli, gry i zabawy dla dzieci, turnieje sportowe, strzelanie z łuku, konkurs dzikiego tańca, warsztaty teatralne, lepienie z gliny, książki za złotówkę, pokazy modeli zdalnie sterowanych i wiele innych atrakcji. Jedzenie i picie przygotowane będzie przez: harcerzy z "Watry", Szkołę Podstawową, Gimnazjum, oraz Starą Chatę. Wśród organizatorów i sponsorów imprezy Jarmark Hubertowski znajduje się: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, Stowarzyszenie Rodziców TU, Karczma Stara Chata, Elmar, Pub U Stefana, Dr Eris, KwiatPaproci.pl, Denoisers.

Jarmark Hubertowski Program Turniejów:

(zapisy od godz. 11:00)
12:30 III Turniej Piłkarski Hubertus Cup 2008.
13:00 I Szachowe Mistrzostwa Zalesia Górnego.
14:00 VII Bieg przełajowy Świętego Huberta.

Jarmark Hubertowski inne atrakcje imprezy:

12:00 Przedszkole P7 i Tu - występy dzieci.
12:30 Szkoła Podstawowa - pokaz tańca.
13:00 Gimnazjum przedstawia.
14:00 Występy Szkoły Muzycznej Maestro pt.: "Polskie przeboje".
15:00 Pokazy Monobajki.
19:00 Losowanie nagród w Wielkiej Loterii SPZG.
19:30 Koncert młodzieżowych zespołów muzycznych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno Zalesie Górne
Tematy:Piaseczno

Informacje31 maja 2008, 00:00,

RODZINNY FESTYN z okazji DNIA DZIECKA w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn oraz Szkoła Podstawowa w Tarczynie zapraszają mieszkańców na FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA. Rodzinny Festyn w Tarczynie, odbędzie się w niedziele 1 czerwca 2008 roku w godzinach od 15:00 do 20:00 na terenie Szkoły Podstawowej w Tarczynie. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: malowanie figurek gipsowych, malowanie twarzy, zabawy dla dzieci, kawiarenka, grill, loteria fantowa i wiele innych. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i całe rodziny a szczególnie dzieci na Rodzinny Festyn z okazji Dnia Dziecka do Tarczyna.

Rodzinny Festyn w Tarczynie program imprezy:

15:00 Rozpoczęcie Rodzinnego Festynu w Tarczynie.
15:10 Występ artystyczny uczniów Szkoły Podstawowej.
15:30 Pokaz tańca Szkoły Tańca Marcin Katarzyna Di Somma.
15:45 Pokaz karate uczniów Janusza Grzyba.
16:00 Pokaz tresury psów policyjnych.
16:30-17:30 Zawody sportowe, przejażdżki konne.
18:00 Pokaz strażacki.
19:00-20:00 Dyskoteka Pod Chmurką.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn