Informacje14 grudnia 2014, 10:00,

Jarmark Bożonarodzeniowy w Konstancinie-Jeziornie

14 grudnia 2014 roku nie opuszczając Konstancina-Jeziorny, będzie można poczuć się jak w Laponii i spotkać Mikołaja z prawdziwymi reniferami. Jarmark Bożonarodzeniowy w Konstancinie-Jeziornie to już tradycja. Organizowany jest od trzech lat i z roku na rok przyciąga coraz więcej osób. Spotkamy się już 14 grudnia, w niedzielę. Alejki Parku Zdrojowego zapełnią stoiska z cudnymi świątecznymi ozdobami i upominkami, które z pieczołowitością już przygotowują twórcy z naszej gminy. Doskonała okazja, aby sprawić prezenty najbliższym. W nastrój Świąt wprowadzą nas zapachy cynamonowych pierników i świerkowych stroików. Będzie można skosztować prawdziwych wigilijnych potraw i zakupić je na swój stół.

Moc atrakcji czeka naszych milusińskich. Gry, konkursy i warsztaty, ale przede wszystkim wielka niespodzianka – Laponia w Konstancinie-Jeziornie. Spotkanie z Mikołajem, możliwość napisania listu w sprawie świątecznych prezentów i zostawienia go w dobrych rękach elfów oraz prawdziwa gratka – żywe renifery! Na pierwszych 400 osób czeka bezpłatne zdjęcie z Mikołajem, elfami i sympatycznymi reniferami. Chętni przybywajcie! Scena amfiteatru również przyciągnie uwagę. Gminne zespoły zaprezentują świąteczny repertuar, a klimat Świąt stworzy góralska kapela HORA przygrywając kolędy i pastorałki. Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna już dziś zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego stołu wigilijnego, śpiewu i dzielenia się radością tego dnia.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=7643
Informacje13 grudnia 2014, 18:00,

Koncert zespołu East Earth Band

13 grudnia 2014 roku o godz. 18.00 zapraszamy na koncert zespołu East Earth Band (Power blues). Zespól wystąpi w składzie: Piotr Fiodorczuk – gitara, Nazim Alijew – perkusja, Paweł Fiodorczuk – wokale, Wojciech Ruciński – bass. Miejsce: sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Sprzedaż biletów w pok. nr 101 (I piętro). Informacje o koncercie pod nr tel. (22) 7157962. Zapraszamy na koncert!

Koncert zespołu East Earth Band

Redakcja, 16 lipca 2019