Informacje19 sierpnia 2017, 17:00,

Janusz Szrom polska muzyka rozrywkowa na jazzowo Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 sierpnia 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert letni w Konstancinie, podczas którego wystąpi Janusz Szrom z zespołem i zaprezentuje polską muzykę rozrywkową na jazzowo. W skład zespołu wchodzą: Janusz Szrom - śpiew, Zbigniew Wrombel - kontrabas, Piotr Wrombel - fortepian, Krzysztof Szmańda - perkusja. Miejsce: Park Zdrojowy, Amfiteatr, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na sobotni koncert letni do Konstancina.

JANUSZ SZROM POLSKA MUZYKA ROZRYWKOWA NA JAZZOWO KONSTANCIN

Śpiewnik to zbiór najpiękniejszych polskich piosenek rozrywkowych w autorskiej, niekonwencjonalnej jazzowej aranżacji. Kwartet znanych muzyków wziął na warsztat znane polskie przeboje lat 60., 70. i 80. i nadał im nowe, nietypowe brzmienie. Usłyszymy m.in. utwory z repertuaru Czesława Niemena, Czerwonych Gitar, Andrzeja Zauchy czy Tadeusza Nalepy, a także piosenki i kompozycje z filmów i popularnych seriali Dziecko Rosmary, Wojna domowa czy Jan Serce.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 sierpnia 2017, 19:00,

Kobiety z 6. piętra - kino letnie nad stawem w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 sierpnia 2017 roku o godz. 21.00 zapraszamy do kina letniego w Mysiadle, podczas którego będzie można obejrzeć film pt.: Kobiety z 6. piętra. Miejsce: nad stawem w Mysiadle. Wstęp wolny. Zapraszamy do kina plenerowego w Mysiadle!

KOBIETY Z 6. PIĘTRA - KINO LETNIE NAD STAWEM W MYSIADLE

Paryż, lata 60-te. Pewnego dnia rygorystyczny i poważny makler giełdowy, stateczny ojciec rodziny - Jean-Louis Joubert (Fabrise Luchini) odkrywa wesołą gromadkę hiszpanek, zamieszkujących szóste piętro mieszczańskiej kamienicy. Maria (Natalia Verbeke), młoda kobieta pracująca pod własnym dachem, sprawia, że Jean-Louis odkrywa jak bujne, kolorowe i pełne radości może być życie. Hiszpański świat kobiet z szóstego piętra, tak bardzo kontrastujący z jego dotychczasowym pełnym konwenansów środowiskiem, przyciąga go jak magnes. Zrównoważony makler w końcu ma okazję poznać różnorodne i kuszące smaki życia, krok po kroku odkrywając małe, codzienne przyjemności. Czy jednak naprawdę można zmienić swój styl życia w wieku 45 lat? Sprawdź i przyjdć nad staw, aby obejrzeć film Kobiety z 6. piętra.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie