Informacje28 listopada 2018, 08:00,

Janka - obejrzyj film o Janinie Ochojskiej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 listopada 2018 roku w godz. 19:00 - 21:00 Galeria Przystanek zaprasza na pokaz filmu Janka oraz spotkanie z reżyserką Adelą Kaczmarek oraz bohaterką filmu Janiną Ochojską. Projekcja odbędzie się w domu kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Spotkanie poprowadzi Aleksander Ryszka, kurator Galerii Przystanek.

JANKA - OBEJRZYJ FILM O JANINIE OCHOJSKIEJ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 listopada 2018, 18:00,

Wystawa Michała Dębskiego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 listopada 2018 roku o godzinie 19.00 zapraszamy na wernisaż oraz wystawę Michała Dębskiego. Wernisaż odbędzie się w Galerii Fryderyk, która znajduje się w budynku Przystanku Kultura, przy placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Będzie to wystawa podsumowująca przyznanie stypendium twórczego dla pana Michała Dębskiego na 2018 rok. Wystawę prac będzie można oglądać do 7 stycznia 2019 roku.

WYSTAWA MICHAŁA DĘBSKIEGO W PIASECZNIE

Michał Dębski (ur. 1961) od dzieciństwa związany jest z miastem Piaseczno. Ma żonę Grażynę oraz siedemnastoletnią córkę Natalię. Wiele lat zajmuje się sztuką amatorsko: rysunek, malarstwo tradycyjne (tempera), grafika, rzeźba. Zajmował się animacją tradycyjną, uczył się jej u Rafała Szczęsnego. Rysował komiksy humorystyczne. Od wielu lat pasjonuje się fotografowaniem przyrody. Laureat Stypendium Twórczego Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno za rok 2018.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie