Informacje7 maja 2017, 08:00,

Jan Drewicz - wystawa malarstwa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Do 21 maja 2017 roku można oglądać wystawę malarstwa Jana Drewicz. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Wystawa czynna w każdą niedzielę w godz. 11.00-14.00. Istnieje możliwość zwiedzania wystawy w trakcie tygodnia - zapisy pod numerem: 504598488

JAN DREWICZ - WYSTAWA MALARSTWA

JAN DREWICZ - urodzony w 1959 r. w Piasecznie. Studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej ZNP w Warszawie na kierunku pedagogika kulturoznawcza – menedżer i animator kultury. Pracuje w Gminnym Ośrodku kultury w Lesznowoli jako instruktor ds. artystycznych i organizacji kultury. Związany z grupą plastyczną „Communio Graphis” z Góry Kalwarii. Należy do Związku Artystów Plastyków z siedzibą w Pile. W ZAP od 2005 roku pełni funkcje prezesa Oddziału Mazowieckiego. Uprawia malarstwo olejne, pastel i rysunek. Prezentował swoje prace na wystawach zbiorowych i indywidualnych.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 maja 2017, 17:00,

SOKRATES CAFE spotkanie Otwartego Filozoficznego Klubu Dyskusyjnego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 maja 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Otwartego Filozoficznego Klubu Dyskusyjnego SOKRATES CAFE. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

SOKRATES CAFE SPOTKANIE OTWARTEGO FILOZOFICZNEGO KLUBU DYSKUSYJNEGO

Zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy na filozofii się nie znają, ale lubią rozmawiać, zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi. Na każdym spotkaniu dyskutujemy na jeden temat, który wygra w demokratycznym głosowaniu spośród zgłoszonych przez uczestników spotkania. Idea klubu powstała z inspiracji książką Christophera Phillipsa „Sokrates cafe – Świeży smak filozofii”. Podczas spotkań rozmawiamy ze sobą prostym językiem, unikamy używania dziwnych i obcych wyrazów, nie rozmawiamy o książkach i filmach. Nie wymagamy od uczestników jakiejkolwiek wiedzy na temat filozofii. Nasze spotkania są bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu, w czwartki o godzinie 19:00.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie