Informacje29 września 2009, 00:00,

Jakuboxing prowadzi nabór do sekcji młodzieżowej boksu

KLUB BOKSERSKI JAKUBOXING ogłasza nabór do sekcji młodzieżowej, do której przyjmuje młodzież w wieku 13-17 lat. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 14 października 2009 roku o godz. 19.00 w siedzibie piaseczyńskiego klubu, który mieści się w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Szpitalnej 10 w Piasecznie. Wszyscy zainteresowani proszeni są o przyjście przynajmniej z jednym z rodziców lub opiekunów prawnych. Treningi będą odbywały się 4 razy w tygodniu (poniedziałek-wtorek oraz czwartek- piątek o godz. 18.00). ZAJęCIA S¡ DARMOWE.

KLUB BOKSERSKI JAKUBOXING PIASECZNO

Piaseczyński Klub Bokserski JAKUBOXING, ogłasza również nabór do grupy seniorów od 18 roku życia, oraz do grupy dla dziewczyn. Grupa seniorów, będzie się spotykała we wtorki oraz czwartki i piątki, o godz. 20.00 (sekcja płatna). Grupa dla dziewczyn – spotkania w poniedziałki i w środę o godz. 20.00 (sekcja płatna). Istnieje możliwość zajęć indywidualnych.

KLUB BOKSERSKI JAKUBOXING PIASECZNO

Treningi boksu w Piasecznie, prowadzi Paweł Jakubowski, który jest dyplomowanym instruktorem, wychowankiem Jerzego Rybickiego – wielokrotnego Mistrza Polski, trzykrotnego olimpijczyka, złotego medalistę z Montrealu w 1976 , dwukrotnego brązowego medalistę z Olimpiady w Moskwie (1980), Mistrzostw Świata z Belgradu oraz sześciokrotnego Mistrza Polski. Przez wiele lat mistrz Rybicki trenował Polską kadrę. Prowadził takich zawodników jak Dariusz Michalczewski, Andrzej Gołota czy wspomniany wyżej Paweł Jakubowski. Zgłoszenie na treningi boksu w Piasecznie, można dokonać u trenera Pawła Jakubowskiego, zarówno mailem: p.jakubowski@stosunki.pl jak i telefonicznie: 0607-595-333 Zapraszamy mieszkańców, na zajęcia boksu w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 września 2009, 00:00,

Janusz Maśnik wystawa w Muzeum Regionalnym Piaseczno

Muzeum Regionalne w Piasecznie oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zapraszają na wystawę Janusza Maśnik, którą będzie można oglądać od 3 do 31 października 2009 roku. Miejsce: Muzeum Regionalne pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. JANUSZ MAŚNIK malarstwem zajmuje się od 1968 r. Martwa natura, przyroda, morze to najczęstsze tematy jego obrazów – wykonywanych techniką olejną, pastelą lub akwarelą. Jest Prezesem Zarządu Głównego Stowarzyszenia Marynistów Polskich, należy do Mazowieckiego Towarzystwa Kultury, Związku Artystów Plastyków oraz Grupy Piaseczno. Za działalność artystyczną i pracę społeczną z młodzieżą został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. W swoim dorobku miał 31 wystaw indywidualnych oraz ok. 100 wystaw zbiorowych. Często jako instruktor malarstwa, uczestnik licznych wystaw zbiorowych. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych, instytucjach państwowych w kraju i za granicą. Zapraszam na wystawę Janusza Maśnik w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno