Artykuł partnerski30 grudnia 2019, 11:57,

Jakie samochody można wynająć w wypożyczalniach samochodów?

Jakie samochody można wynająć w wypożyczalniach samochodów?

W Polsce powstaje coraz więcej wypożyczalni samochodów. Jest to spowodowane coraz większym zainteresowaniem tą usługą wśród klientów. Wskutek konkurencji firmy poszerzają bazę dostępnych do wynajęcia modeli. Jakie auta można wynająć w wypożyczalniach samochodów?

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wypożyczalnia samochodów – na co zwrócić uwagę?

Wybierając wypożyczalnie samochodów, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka podstawowych aspektów. Pierwszy z nich to koszt wynajmu. Należy podkreślić, że największy wpływ na cenę ma model auta oraz termin rezerwacji. Jednak można zauważyć również inne różnice między ofertami dostępnymi na rynku. Niektóre firmy oferują wypożyczenie samochodu bez kaucji. W takiej sytuacji musimy dysponować jedynie taką kwotą, jaka zostanie uwzględniona na rachunku. Nie trzeba martwić się dodatkowymi pieniędzmi na poczet zabezpieczenia. Ponadto warto zwrócić uwagę na opłatę za podstawienie i odbiór auta. Na rynku znajdziemy wypożyczalnie, które po zarezerwowaniu samochodu na określony czas zwalniają klientów z takich kosztów. Szczegółowe informacje na ten temat należy szukać na stronach internetowych wypożyczalni lub u pracowników.

Powinniśmy sprawdzić, czy dany usługodawca nakłada na swoich klientów limity związane z dopuszczalną liczbą przejechanych kilometrów. Jeśli tak, warto przeanalizować swoją trasę i sprawdzić, czy jest on wystarczający. Kiedy go przekroczymy, narazimy się na dodatkowe opłaty. Warto również wziąć pod uwagę dostępną ofertę. Jakie samochody oferują wypożyczalnie?

Jakie samochody oferują wypożyczalnie?

Z wypożyczalni samochodów korzystają zarówno klienci prywatni, jak i biznesowi. Dlatego baza dostępnych pojazdów jest różnorodna, aby każdy miał szansę znaleźć coś dla siebie. Wśród modeli znajdziemy eleganckie samochody klasy średniej oraz miejskie należące do segmentu A i B. Jeżeli zdecydujemy się na wynajem auta w sieci wypożyczalni, wówczas możemy liczyć na większy wybór. Przykładem firmy, która oferuje bogaty zestaw modeli, może być wypożyczalnia samochodów w Łódzi - carfree.pl. Usługodawca gwarantuje swoim klientów dostępność samochodów miejskich z segmentu A i B, których cena wynosi około 100 zł. Wśród nich znajdziemy takie modele jak: Fiat Panda, Ford Fiesta, Skoda Fabia czy też Hyundai i10. Jeżeli zależy nam na wyższej klasie samochodu, warto zwrócić uwagę na segment C i C+. Są to auta, którymi bez problemu możemy poruszać się po mieście. Jednak charakteryzują się większą wygodą oraz pojemnością. Do tej grupy należą Ford Focus Hatchback, Seat Leon, Opel Astra Hatchback lub Sedan. W tym przypadku cena waha się od 120 do około 150 zł. 

Klienci mogą również wybrać pomiędzy automatyczną i manualną skrzynią biegów. Ponadto istnieje również możliwość wynajęcia samochodów Kombi znajdujących się w segmencie D. Jeśli podróżujemy większą liczbą osób lub zależy nam na pojemności bagażnika, warto zwrócić uwagę na Vany i busy.

Jak zarezerwować samochód w wypożyczalni?

Coraz więcej firm udostępnia swoim klientom możliwość rezerwacji online. Jak to działa? Aby wypożyczyć samochód, należy przejść na stronę internetową usługodawcy. Następnie musimy wybrać termin oraz miejsce rezerwacji. Kolejnym krokiem będzie wybór odpowiedniego samochodu. Jeżeli to zrobimy, musimy sprawdzić koszt wypożyczenia oraz zastanowić się nad wykupieniem dodatkowych opcji. Na końcu potwierdzamy rezerwację, wypełniając krótki formularz osobowy. Co z płatnością? Możemy zapłacić za zamówienie przez internet lub podczas odbioru samochodu. W tej kwestii również mamy prawo wyboru. Chcesz wiedzieć więcej o tym rynku? Przeczytaj także “Jak kształtuje się rynek wypożyczalni samochodów. Opinie ekspertów z Carfree”.

autor/źródło: carfree.pl

Napisz komentarz

Informacje25 grudnia 2019, 07:32,

Sprawdzamy ile kalorii ma sok mandarynkowy. Byliśmy zaskoczeni

Sprawdzamy ile kalorii ma sok mandarynkowy. Byliśmy zaskoczeni

Sprawdziliśmy kaloryczność soku mandarynkowego. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w soku mandarynkowym pochodzą w 5% z białka, 91% z węglowodanów i 4% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma sok mandarynkowy, ile waży sok mandarynkowy lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w soku mandarynkowym, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Mandarin juice - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Ile kalorii jest w cydrze? My już wiemy

Sok mandarynkowy - kalorie i wartości odżywcze

Sok mandarynkowy zawiera 43 kcal na 100g.

Na przykład szklanka soku mandarynkowego (215 g) to około 92 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 4% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera szklanka soku mandarynkowego (215 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 1.5 jabłka, 1 szklanka coli, 0.5 plastra sera żółtego, 0.5 kromki chleba, 0.5 szklanki mleka, 4.5 łyżeczki cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 13 minut, pływać przez 11 minut lub biegać przez 9 minut.

Czy sok mandarynkowy tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Zbliżona do innych produktów zawartość kalorii w soku mandarynkowym stawia ten produkt gdzieś po środku kategorii napojów i alkoholi pod względem kaloryczności. Spożywanie soku mandarynkowego wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród napojów i alkoholi.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w soku mandarynkowym?

Sok mandarynkowy zawiera 0.5 g białka na 100g.
Szklanka soku mandarynkowego (215 g) zawiera ok. 1.1 g białka.

Ile węglowodanów jest w soku mandarynkowym?

Sok mandarynkowy zawiera 10.1 g węglowodanów na 100g.
Szklanka soku mandarynkowego (215 g) zawiera ok. 21.7 g węglowodanów.

Ile waży sok mandarynkowy?

Szklanka soku mandarynkowego waży ok. 215g.

Ile błonnika jest w soku mandarynkowym?

Sok mandarynkowy zawiera w sobie 0.2 g błonnika na 100g.
Szklanka soku mandarynkowego (215 g) zawiera ok. 0.4 g błonnika. Odpowiada to ok. 1% dziennego zapotrzebowania dla dorosłego człowieka. ?

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie