Informacje11 października 2015, 19:34,

Jaki charakter Górek Szymona?

Zapraszamy do udziału w sondzie na temat propozycji wykorzystywania Górek Szymona w Zalesiu Dolnym. Czekamy na państwa komentarze na profilu Rewitalizacja Piaseczna na fb. Jak widzicie Państwo ten teren? Czy jesteście za organizacją imprez sportowych czy kulturalnych na tym obszarze? A może powinno być to miejsce służące wyłącznie do relaksu? Czekamy na wasze komentarze na profilu https://www.facebook.com/RewitalizacjaPiaseczna

Jaki charakter Górek Szymona?

Anonimowy, 16 lipca
Imprezy sportowe już bywają, ja bym był za dosponsorowaniem energii w sezonie dla jakiegoś foodtrucka. Dodatkowo z tejbezsensownie lejącej się wody wykrzesałbym trochę energii elektrycznej do oświetlenia parku, poprzez budowę jakiejś fajnej i prostej elektrowni wodnej.
Redakcja, 16 lipca
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=5&t=5665&start=120
Informacje16 października 2015, 18:00,

Gadu, gadu nocą… - koncert Sławomira Kosińskiego w Piasecznie

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie serdecznie zaprasza na koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Sławomira Kosińskiego. Wydarzenie odbędzie się 16 października (piątek) 2015 roku o godzinie 18:00 w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 12. Serdecznie zapraszamy na koncert Sławomira Kosińskiego!

GADU, GADU NOCĄ… - KONCERT SŁAWOMIRA KOSIŃSKIEGO W PIASECZNIE

Wykonawca zaśpiewa utwory, napisane m.in. przez Agnieszkę Osiecką, Leonarda Cohena czy Wojciecha Młynarskiego. Sławomir Kosiński od wielu lat związany jest z Piasecznem, współpracując przede wszystkim z miejskim Centrum Kultury. Laureat wielu nagród i wyróżnień, między innymi Turnieju Recytatorskiego im. Bolesława Leśmiana w Iłży w ramach VI Dni Leśmianowskich czy wyróżniony w Biłgorajskich Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską. Od trzech lat występuje w Festiwalu Piosenki Dołującej w Uroczysku Zimne Doły. Należy również wspomnieć, że w marcu b.r. brał udział w koncercie „Nie spoczniemy”, poświęconemu obchodom 50-lecia działalności grupy Czerwone Gitary. Artysta ten wykonuje przede wszystkim piosenkę literacką oraz poezję śpiewaną. W jego repertuarze znajdują się piosenki autorskie oraz utwory innych, znanych wokalistów i grup muzycznych. Ceni teksty takich osobistości, jak Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski czy Agnieszka Osiecka. Bliskie jego muzycznym preferencjom są także utwory takich wykonawców, jak Czerwony Tulipan, Raz Dwa Trzy, Maciej Zembaty czy Leonard Cohen. Piosenki z repertuaru tych artystów oraz utwory własne Sławomira Kosińskiego będzie można usłyszeć właśnie podczas koncertu „Gadu, gadu nocą…”.

Redakcja, 16 lipca
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11509