Informacje5 listopada 2019, 07:31,

Jaka jest zawartość kalorii w serze kozim? Sprawdziliśmy

Jaka jest zawartość kalorii w serze kozim? Sprawdziliśmy

Sprawdziliśmy kaloryczność sera koziego. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w serze kozim pochodzą w 24% z białka, 0% z węglowodanów i 76% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych


Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma ser kozi, ile waży ser kozi lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w serze kozim, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Goat cheese - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Ile kalorii ma mandarynka? Nie uwierzysz

Ser kozi - kalorie i wartości odżywcze

Ser kozi zawiera 364 kcal na 100g.

Przykładowo plaster sery kozie (30 g) to około 109 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 5% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera plaster sery kozie (30 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 2 jabłka, 1 szklanka coli, 1 plaster sera żółtego, 1 kromka chleba, 0.5 szklanki mleka, 5.5 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 16 minut, pływać przez 13 minut lub biegać przez 11 minut.

Czy ser kozi tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Liczba kalorii w serze kozim jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii produktów nabiałowych. Spożywanie sera koziego wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród produktów nabiałowych.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w serze kozim?

Sery kozie zawierają 21.58 g białka na 100g.
Plaster sery kozie (30 g) zawiera ok. 6.5 g białka.

Ile węglowodanów jest w serach kozich?

Sery kozie zawierają 0.12 g węglowodanów na 100g.
Plaster sery kozie (30 g) zawiera ok. 0 g węglowodanów.

Ile waży ser kozi?

Plaster sera koziego waży ok. 30g.

Ile błonnika jest w serach kozich?

0 g błonnika - sery kozie nie zawierają błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz

Informacje4 listopada 2019, 07:31,

Ile kalorii jest w pastrami? My już wiemy

Ile kalorii jest w pastrami? My już wiemy

Sprawdziliśmy kaloryczność pastrami. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w pastrami pochodzą w 48% z białka, 10% z węglowodanów i 42% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma pastrami, ile waży pastrami lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w pastrami, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Pastrami - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Ile kalorii ma mandarynka? Nie uwierzysz

Pastrami - kalorie i wartości odżywcze

Pastrami zawiera 139 kcal na 100g.

Przykładowo plaster pastrami (45 g) to około 63 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 3% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera plaster pastrami (45 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 1 jabłko, 0.5 szklanki coli, 0.5 plastra sera żółtego, 0.5 kromki chleba, 0.5 szklanki mleka, 3 łyżeczki cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 9 minut, pływać przez 7 minut lub biegać przez 6 minut.

Czy pastrami tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Pastrami to produkt o małej zawartości kalorii (pamiętajmy, że bierzemy pod uwagę tylko produkty z kategorii mięs i wędlin). Spożywanie pastrami wydaje się być niezłym wyborem dla osób na diecie. Można jednak znaleźć mniej tuczące produkty pośród mięs i wędlin.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w pastrami?

Pastrami zawiera 16.3 g białka na 100g.
Plaster pastrami (45 g) zawiera ok. 7.3 g białka.

Ile węglowodanów jest w pastrami?

Pastrami zawiera 3.34 g węglowodanów na 100g.
Plaster pastrami (45 g) zawiera ok. 1.5 g węglowodanów.

Ile waży pastrami?

Plaster pastrami waży ok. 45g.

Ile błonnika jest w pastrami?

Pastrami zawiera w sobie 0.1 g błonnika na 100g.
Plaster pastrami (45 g) zawiera ok. 0 g błonnika. Odpowiada to ok. 0% dziennego zapotrzebowania dla dorosłego człowieka. ?

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie