Informacje26 marca, 07:32,

Jaka jest zawartość kalorii w polędwiczce wieprzowej? Sprawdziliśmy

Jaka jest zawartość kalorii w polędwiczce wieprzowej? Sprawdziliśmy

Sprawdziliśmy kaloryczność polędwiczki wieprzowej. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w polędwiczce wieprzowej pochodzą w 77% z białka, 0% z węglowodanów i 23% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych


Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma polędwiczka wieprzowa, ile waży polędwiczka wieprzowa lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w polędwiczce wieprzowej, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Pork tenderloin - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Czy makaron ma dużo kalorii? Sprawdziliśmy

Polędwiczka wieprzowa - kalorie i wartości odżywcze

Polędwiczka wieprzowa zawiera 143 kcal na 100g.

Odpowiada to ok. 6% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera 100g polędwiczek wieprzowych można porównać do kalorii, które zawiera np. 2.5 jabłka, 1.5 szklanki coli, 1 plaster sera żółtego, 1 kromka chleba, 1 szklanka mleka, 7.5 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 20 minut, pływać przez 17 minut lub biegać przez 14 minut.

Czy polędwiczka wieprzowa tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Liczba kalorii w polędwiczce wieprzowej jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii mięs. Spożywanie polędwiczki wieprzowej wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród mięs.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w polędwiczce wieprzowej?

Polędwiczki wieprzowe zawierają 26.17 g białka na 100g.

Ile węglowodanów jest w polędwiczkach wieprzowych?

0 g węglowodanów - polędwiczki wieprzowe nie zawierają węglowodanów.

Ile waży polędwiczka wieprzowa?

Jesteśmy w trakcie ważenia polędwiczki wieprzowej. Zajrzyj do nas za kilka dni. Do tego czasu będziemy posługiwać się wartościami przyjętymi dla 100g polędwiczki wieprzowej.

Ile błonnika jest w polędwiczkach wieprzowych?

0 g błonnika - polędwiczki wieprzowe nie zawierają błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz

Informacje25 marca, 07:32,

Ile kalorii ma mleko? Nie uwierzysz

 Ile kalorii ma mleko? Nie uwierzysz

Sprawdziliśmy kaloryczność mleka. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w mleku pochodzą w 20% z białka, 29% z węglowodanów i 51% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma mleko, ile waży mleko lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w mleku, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Milk - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Zawartość kalorii w orzechach brazylijskich. Dane zasakakują

Mleko - kalorie i wartości odżywcze

Mleko zawiera 61 kcal na 100g.

Przykładowo szklanka mleka (200 g) to około 122 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 5% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera szklanka mleka (200 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 2 jabłka, 1.5 szklanki coli, 1 plaster sera żółtego, 1 kromka chleba, 1 szklanka mleka, 6 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 17 minut, pływać przez 14 minut lub biegać przez 12 minut.

Czy mleko tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Mleko to produkt o jednej z najniższych zawartości kalorii wśród produktów nabiałowych. Spożywanie mleka wydaje się być dobrym wyborem dla osób na diecie. Trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród produktów nabiałowych.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w mleku?

Mleko zawiera 3.1 g białka na 100g.
Szklanka mleka (200 g) zawiera ok. 6.2 g białka.

Ile węglowodanów jest w mleku?

Mleko zawiera 4.46 g węglowodanów na 100g.
Szklanka mleka (200 g) zawiera ok. 8.9 g węglowodanów.

Ile waży mleko?

Szklanka mleka waży ok. 200g.
Kieliszek 100ml mleka waży ok. 100g.
Kieliszek 40ml mleka waży ok. 40g.

Ile błonnika jest w mleku?

0 g błonnika - mleko nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie