Informacje14 sierpnia 2015, 20:30,

Jak zostać królem w Kinie Plenerowym w Piasecznie

W piątek 14 sierpnia 2015 roku o godz. 20.30 wyświetlony zostanie oscarowy film pt.: Jak zostać królem z Colinem Firthem w roli głównej, o jąkającym się królu Jerzym VI, który nie mogąc przemawiać do ludu szuka pomocy u niekonwencjonalnego specjalisty od dykcji. Film zostanie wyświetlony w ramach Kina Plenerowego na parkingu pomiędzy ul. Sierakowskiego a Zgoda w Piasecznie. W imieniu organizatorów zapraszamy na film pt. Jak zostać królem.

Jak zostać królem w Kinie Plenerowym w Piasecznie

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Film Jak zostać królem to fascynująca opowieść o człowieku, który uratował królestwo i w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy. Po szokującej abdykacji Edwarda VIII książę Albert musi, mimo wielkich oporów, zasiąść na tronie Anglii jako Jerzy VI. Ogromną przeszkodą w wypełnianiu monarszych obowiązków jest dla niego... problem z wysławianiem się. Jedyną osobą, która może pomóc Jerzemu w odnalezieniu własnego głosu i stawieniu czoła groźbie inwazji hitlerowskiej, okazuje się australijski specjalista o wielce nieortodoksyjnych metodach pracy nad wymową. Wkrótce rodzi się przyjaźń, która odmieni życie dwóch niezwykłych ludzi i zadecyduje o losach największej z wojen.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=2843&start=255
Informacje16 sierpnia 2015, 13:00,

Kto tam? - pomóż zajączkowi znaleźć przyjaciela - bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci w Auchan

Mały zajączek czuje się bardzo samotny. Czy uda mu się znaleźć przyjaciół wśród innych zwierzątek? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Na scenie teatralnej pojawią się bowiem zwierzaki, które odkryją przed głównym bohaterem oraz widzami bajkowe umiejętności i skrywane sekrety. Wstęp wolny!

Każdy z nas pragnie mieć wielu przyjaciół, z którymi można się bawić i dzielić emocjami. Mieszkający samotnie niebieski zajączek również chciałby poznać inne zwierzątka i znaleźć sobie w nich kompanów. Czy mu się to uda przekonają się maluchy, które w niedzielę 16 sierpnia obejrzą w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno spektakl pt. „Kto tam?”.

Za pomocą tajemniczych drzwi głównego bohatera odwiedzą różne zwierzaki. Gośćmi zajączka będą między innymi kura, pies, świnka czy żyrafa. Każdy bohater skrywać będzie tajemnicę, zada zajączkowi i widzom zagadkę lub zaprezentuje niezwykle umiejętności. Czy wśród nich zajączek odnajdzie przyjaciela?

Spektakl, który będzie ósmym w tym roku spotkaniem teatralnym z cyklu „Bajeczne niedziele”, wprowadzi najmłodszych w magiczny świat teatru lalek. Na wrażliwość plastyczną i emocjonalną widzów z pewnością wpłynie niezwykle estetyczna oprawa spektaklu.

Przedstawienie teatralne pt. „Kto tam?” odbędzie się w niedzielę 16 sierpnia 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=120