Informacje27 lutego 2017, 09:04,

Jak znaleźć kredyt dopasowany do własnych potrzeb?


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Polacy coraz częściej decydują się na kupowanie za pożyczoną gotówkę. W życiu zdarzają się różne sytuacje wymagające większych nakładów finansowych, których nie jesteśmy w stanie pokryć z naszych dochodów. Wtedy najlepszym rozwiązaniem może być wzięcie kredytu na określony cel. Wakacje, remont mieszkania, kupno samochodu czy nowej lodówki często są powodami, dla których zapożyczamy się w placówkach bankowych. Gdy zamierzamy wziąć kredyt, nie musimy już biegać po różnych bankach i sprawdzać, co mogą nam one zaoferować. Nie warto tracić na to czasu! Porównaj oferty kredytów na stronie karta-kredytowa24.pl i znajdź kredyt z nami na korzystnych warunkach. Z naszym serwisem możesz w łatwy sposób dopasować go do swoich potrzeb! Porównanie kredytów gotówkowych i pożyczek - ranking kredytów to sposób na wybór najlepszego rozwiązania!

JAK ZNALEŹĆ KREDYT DOPASOWANY DO WŁASNYCH POTRZEB?

Jakie są najpopularniejsze rodzaje kredytów?

Instytucje finansowe mają w swojej ofercie coraz ciekawsze propozycje w zakresie pożyczania pieniędzy. Najpopularniejszym rozwiązaniem są kredyty gotówkowe, które znajdziemy praktycznie w każdym banku i możemy je wziąć na dowolny cel. Jeśli zamierzamy skorzystać z takiej możliwości, sprawdzona musi zostać nasza zdolność kredytowa. Bank, analizując nasze dochody, weryfikuje, czy będziemy w stanie uregulować zobowiązanie w terminie, i jeżeli odpowiedź jest pozytywna, to gotówkę otrzymujemy bardzo szybko. Innym rozwiązaniem może być kredyt hipoteczny, który w odróżnieniu od gotówkowego wymaga zabezpieczenia, np. w postaci kupionego za pieniądze z kredytu mieszkania. W tym przypadku możemy liczyć na korzystniejsze oprocentowanie. Na rynku oprócz kredytów bankowych dostępne są także produkty pozabankowe, które charakteryzują się zdecydowanie wyższym oprocentowaniem i krótszym terminem spłaty. Dość popularne są także kredyty samochodowe, które mogą być spłacane w comiesięcznych ratach lub w niektórych przypadkach wymagać wkładu własnego.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego kredytu?

Decyzja o kredycie powinna być dokładnie przemyślana i podjęta bez zbędnego pośpiechu. Gdy szukamy korzystnej oferty kredytowej, wówczas warto sprawdzić kilka istotnych czynników, które decydują o opłacalności oferty. Pierwszym z nich jest oprocentowanie, pod którym kryją się odsetki, które należy zapłacić wraz z pożyczonymi pieniędzmi. Tutaj zasada jest bardzo prosta – im są one niższe, tym lepiej dla kredytobiorcy, gdyż oznacza to mniejsze koszty. Drugim równie istotnym parametrem jest tak zwana prowizja od kredytu, czyli dodatkowa opłata za udzielenie pożyczki. Warto pamiętać, że jeśli jesteśmy długoletnimi klientami danego banku i zdecydowaliśmy się zaciągnąć w nim kredyt, być może będziemy mogli liczyć na obniżenie tej prowizji. Trzecim ważnym czynnikiem jest rodzaj rat przy spłacie kredytu – mogą one być malejące, rosnące lub stałe. Z punktu widzenia kredytobiorcy najbardziej korzystne wydają się być raty stałe – wówczas przez cały okres kredytowania spłaca się taką samą sumę pieniędzy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

JAK ZNALEŹĆ KREDYT DOPASOWANY DO WŁASNYCH POTRZEB?

Wybierz kredyt dla siebie z portalem karta-kredytowa24.pl

Wybór najlepszej oferty kredytowej jest bardzo trudny, gdyż banki mają dla nas coraz atrakcyjniejsze propozycje, co wcale nie ułatwia podjęcia decyzji. Nie musisz już chodzić od banku do banku i pytać o oferty – możesz to w prosty sposób zrobić za pośrednictwem witryny karta-kredytowa24.pl. Jest to idealne miejsce na sprawdzenie i porównanie propozycji kredytowych kilku placówek finansowych na jednej stronie. Takie rozwiązanie to same korzyści! Dzięki nam możesz bez wychodzenia z domu spokojnie przejrzeć wszystkie dostępne oferty i wybrać taką najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Wszystkie informacje zawarte na stronie karta-kredytowa24.pl są na bieżąco uzupełniane, co daje Ci pewność, że oglądasz aktualne oferty. Przedstawione są one w bardzo prosty i przejrzysty sposób, dzięki czemu znalezienie najkorzystniejszej propozycji kredytowej będzie dla Ciebie o wiele łatwiejsze.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 marca 2017, 19:30,

Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 marca 2017 roku odbędą się obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych w Górze Kalwarii. Koncert Multimedialny oparty na wspomnieniach Żołnierza Niezłomnego płk. Józefa Małka ps. "Tygrys".

NARODOWY DZIEŃ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH W GÓRZE KALWARII

Józef Małek jako siedemnastoletni harcerz wstąpił do organizacji Orzeł Biały, podporządkowanej następnie Związkowi Walki Zbrojnej. Po złożeniu przysięgi otrzymał pseudonim "Tygrys". W 1942 roku wstąpił do oddziału partyzanckiego AK a po akcji w Starachowicach w 1943 r. został żołnierzem oddziału dowodzonego przez Antoniego Hedę "Szarego", biorącym: czynny udział we wszystkich akcjach bojowych w tym spektakularnym odbiciu więzienia w Kielcach w sierpniu 1945 r. Aresztowany przez UB otrzymał karę śmierci, której cudem unikął. Na wiele lat musiał zapomnieć o swojej partyzanckiej przeszłości.

Podczas spotkania będzie można poznać prawdziwą historię żołnierza walczącego o honor, ojczyznę i wolność. Zabrzmią piosenki związane z partyzanckim losem powojennego Podziemia Niepodległościowego – te pisane w lasach przez partyzantów, ale i współczesne jak Epitafium dla majora "Ognia" autorstwa Andrzeja Kołakowskiego. Usłyszymy premierowe wykonanie utworu pt "INKA" w wykonaniu autorki piosenki oraz utwory Zbigniewa Herberta, które pomogą w zrozumieniu heroicznej i tragicznej walki, jaką podjęli Żołnierze Zbrojnego Podziemia Niepodległościowego w latach 1944-1963.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie