Informacje11 października 2018, 15:00,

Jak zdjęciami i wizerunkiem budować komunikację z klientem - Lesznowolskie Spotkania Biznesowe

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola zapraszają przedsiębiorców i osoby planując założyć własna działalność gospodarcza na Lesznowolskie Spotkania Biznesowe. Kolejne z cyklu spotkań odbędzie się 11 października 2018 roku w sali GOK w Mysiadle ul. Topolowa 2 w godz. 17-20. Na spotkaniach przedsiębiorcy będą mieli okazje uzyskać przydatną wiedzę z obszarów zarządzania firmą a także nawiązywać wartościowe relacje biznesowe.

JAK ZDJĘCIAMI I WIZERUNKIEM BUDOWAĆ KOMUNIKACJĘ Z KLIENTEM - LESZNOWOLSKIE SPOTKANIA BIZNESOWE

Warsztat biznesowy: "Jak zdjęciami i wizerunkiem budować komunikację z klientem" poprowadzą Tatiana Pałucka,fotograf i Katarzyna Gruk,wizażystka z którymi porozmawiamy jak ważny jest przekaz jakie niesie ze sobą nasze zdjęcie biznesowe i zdjęcia na naszej stronie internetowej. Część networkingowa, podczas której każdy z uczestników będzie miał 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność odbędzie się w drugiej części spotkania. Warto zaopatrzyć się w wizytówki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać wysyłając maila na adres:networking.lesznowola@o2.pl lub dzwoniąc pod numer 502 277 529

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje12 października 2018, 17:00,

Przystanek Zalesie nr 102 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

PRZYSTANEK ZALESIE GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE

Najnowsze numery gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-102.pdf. Zachęcamy do pobrania gazetek Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

PRZYSTANEK ZALESIE GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE