Artykuł partnerski26 maja, 09:03,

Jak wybrać najlepszy ruszt dla Twojego grilla. Zalety rusztu żeliwnego

Jak wybrać najlepszy ruszt dla Twojego grilla. Zalety rusztu żeliwnego

By czerpać z sezonu grillowego jak najwięcej przyjemności, warto zadbać o odpowiedni grill. W tym przypadku możemy zdecydować się na jedną spośród dwóch najpopularniejszych opcji, czyli grill gazowy bądź węglowy. Choć na ostateczną decyzję wpływ ma wiele czynników, warto znaczną uwagę poświęcić rusztowi. Dzięki elementowi o wysokiej jakości możesz liczyć na jeszcze smaczniejsze potrawy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Szeroki wybór – oceń swoje potrzeby lub postaw na uniwersalny ruszt

Choć zarówno grill gazowy (https://sklep.landmann.pl/k2,grille-gazowe.html), jak i tradycyjny grill węglowy (https://www.sklep.landmann.pl/k1,grille-weglowe.html) cieszą się ogromną popularnością, podczas dokonywania wyboru warto przyjrzeć się nie tylko ich obudowie, ale również zastosowanemu rusztowi. Dzięki niemu potrawy nie tylko będą znacznie smaczniejsze, ale również wzrośnie sama radość z grillowania.

Dokonując wyboru, musisz przede wszystkim pamiętać o dostosowaniu wielkości rusztu do grilla. Zastanów się też nad tym, jakie potrawy najczęściej przyrządzasz. Jeśli mimo wszystko masz trudności z decyzją, postaw na wielofunkcyjną klasykę, czyli popularny ruszt żeliwny.

Gwarancja wytrzymałości

Ruszt żeliwny to zdecydowanie najpopularniejsza alternatywa dla rusztu stalowego. Najczęściej spotkasz go w przypadku grillów stacjonarnych. Wynika to przede wszystkim z jego wagi – ruszt żeliwny jest zaskakująco ciężki, dlatego ewentualna zmiana miejsca może okazać się problematyczna. Warto jednak pamiętać, że żeliwo to stop żelaza z węglem, co stanowi gwarancję jego imponującej wytrzymałości – odpowiedni ruszt z pewnością znajdziesz na stronie: https://sklep.landmann.pl/.

Sposób przyrządzania potraw

Mimo swojej wagi, żeliwo szybko się nagrzewa, a przy tym pozwala na równomierne rozprowadzenie ciepła. Dzięki temu przygotowywane potrawy będą równomiernie zgrillowane, a Ty nie musisz martwić się niedopieczonym mięsem. Tym samym ruszty żeliwne świetnie sprawdzają się, na przykład, podczas grillowania steków

Jeśli lubisz przygotowywać nieco bardziej wymagające mięsa, ale nie chcesz tracić zbyt dużo czasu, postaw na grill gazowy z rusztem żeliwnym. Możliwość utrzymania stałej temperatury w połączeniu ze świetną jakością rusztu sprawi, że nawet najtrudniejsze potrawy okażą się łatwe w przygotowaniu. Grille składają się z kilku części, dzięki czemu dostosujesz je do rodzaju przygotowywanych potraw i w mgnieniu oka zamienisz swój grill w małą burgerownię lub płytę do smażenia.

autor/źródło: landmann.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski26 maja, 08:51,

Jak przygotować lodziarnie na sezon letni?

Jak przygotować lodziarnie na sezon letni?

Lody nieodmiennie kojarzą nam się z latem i piękną pogodą. Jednak po długim jesienno-zimowym przestoju każdy właściciel musi odpowiednio przygotować swoją lodziarnię na nowe wyzwania. Poniżej dowiesz się, o czym koniecznie pamięta

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zadbaj o sprzęt

Podstawę każdej lodziarni stanowią wysokiej jakości produkty. Jednak, aby je wyprodukować, potrzebujesz dobrego i sprawnego sprzętu. Na szczęście maszyna do lodów to urządzenie, które może nam służyć przez wiele lat. Mimo to przed każdym nowym sezonem warto poddać ją serwisowi (https://liron-polska.pl/serwis-maszyn-do-lodow/). Tym sposobem nie tylko dodatkowo przedłużysz jej żywotność, ale też zminimalizujesz ryzyko powstawania problematycznych usterek w środku ruchliwego okresu.

Wybierz dobry czas

Choć lody kojarzą nam się przede wszystkim z latem, sezon warto otworzyć nieco wcześniej. Powszechnie przyjmuje się, że przy dobrej aurze można zacząć już w marcu. Dzięki temu zyskasz dość dużo czasu przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu na budowanie pozytywnych skojarzeń z marką oraz wykorzystasz szansę na poszerzenie grona stałych klientów.

Przemyśl kwestie produktów

Wracając po dłuższej przerwie, warto nieco odświeżyć asortyment. Tym sposobem nie tylko zdobędziesz nowych klientów, ale także dodatkowo zachęcisz starych do powrotu. W tym celu warto zainwestować w klasyki, takie jak na przykład lody włoskie (https://liron-polska.pl/k/maszyny-do-lodow-wloskich/). Poza tym możesz również pomyśleć o zaoferowaniu klientom nieco innych produktów, takich jak na przykład shake czy zainwestować w maszyny produkujące inne zimne przysmaki (https://liron-polska.pl).

Zadbaj o design

W przypadku lodziarni, nawet tej najmniejszej, warto zadbać o wygodę naszych klientów. Zainwestuj w kilka mebli, które postawisz przed lokalem. Dzięki temu klienci z pewnością zostaną nieco dłużej, a przy okazji zamówią dodatkową porcję. Poza tym efektowne wyposażenie przyciąga wzrok przechodniów, co z pewnością zachęci ich do odwiedzin.

autor/źródło: liron-polska.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie