Artykuł partnerski30 października 2020, 06:47,

Jak uzyskać pomoc psychologiczną w dobie epidemii

Jak uzyskać pomoc psychologiczną w dobie epidemii

Seksualność ludzka jest złożona i wielowymiarowa. Nie wystarczy zadbać jedynie o aspekty biologiczne, by osiągnąć pełnię satysfakcji. W tej sferze życia liczą się również psychika człowieka. W dobie epidemii pomoc medyczna jest w dużym stopniu ograniczona, jednak nie oznacza to, że problemy przestały istnieć. Jeśli chcesz skorzystać z pomocy, rozważ opcje, które w tym trudnym czasie oferują specjalistyczne gabinety. Szybkie działanie jest gwarancją sukcesu!

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Seksuolog i psycholog online – natychmiastowa pomoc

W tym trudnym czasie warto zwrócić się o pomoc do poradni, która oferuje szeroko rozumianą usługę porad online. Takie usługi proponuje Poradnia Harmonia (https://poradnia-harmonia.pl/pomoc-on-line/seksuolog-online/). Forma spotkania dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań klientów – bez problemu wybierzesz tę dogodną dla siebie. Dzięki temu w dyskretny sposób i od ręki uzyskasz pomoc doświadczonego seksuologa, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Badania pokazują, że skuteczność terapii nie zmniejsza się w zależności od formy kontaktu. Możesz zatem skontaktować się z poradnią telefonicznie, mailowo lub odbyć wirtualne spotkanie przez Skype, co jest namiastką tradycyjnej wizyty w gabinecie. Seksuolog online zdiagnozuje przyczyny Twoich problemów, a następnie zaproponuje odpowiednią pomoc. Pierwsza wizyta przybiera z reguły formę konsultacyjno-informacyjną, na której zostaniesz poinformowany o dalszych możliwościach współpracy.

Może się zdarzyć, że skrępowanie i zawstydzenie nie pozwoli Ci przełamać granicy rozmowy twarzą w twarz. W takim przypadku skorzystaj z rozmowy telefonicznej. Takie opcje są również dostępne w ofercie poradni (kliknij, by dowiedzieć się więcej: https://poradnia-harmonia.pl/pomoc-on-line/psycholog-online/). Dla poprawienia komfortu możesz też skorzystać z porady e-mail. Wybierz kompetentnych specjalistów, którzy wiedzą, jak udzielić profesjonalnej pomocy niezależnie od sposobu kontaktu.

Kto może skorzystać z porady seksuologa online?

Pomoc online to alternatywa, którą specjaliści kierują do każdej osoby borykającej się z problemami. Obecnie większość czasu spędza się w domu. Część osób pracuje także w trybie home office. Może to nasilać występujące już trudności i wpływać na napiętą atmosferę. Nie warto odkładać wizyty na później – porady online zostały stworzone po ty, byś zapewnić Ci natychmiastową pomoc w dogodnych dla Ciebie warunkach.

Problemy o podłożu seksualnym i płciowym warto rozwiązywać przy pomocy specjalistów. Wszelkie zaniedbania na tej płaszczyźnie znacznie osłabiają relacje międzyludzkie, o które w tym szczególnie trudnym czasie warto wyjątkowo się zatroszczyć. Poradnia Harmonia pomoże każdemu, również Tobie!

autor/źródło: poradnia-harmonia.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski30 października 2020, 06:46,

Jak wybrać tablet?

Jak wybrać tablet?

Tablet to doskonałe narzędzie zarówno do pracy, jak i do rozrywki. Jest lekki, poręczny i możemy zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. Kiedy warto zdecydować się na kupno tabletu? Na co zwrócić szczególną uwagę, by wybrać urządzenie idealnie dopasowane do naszych potrzeb? 

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Tablety to bez wątpienia najbardziej uniwersalne urządzenia osobiste dostępne na rynku. Doskonale łączą w sobie bowiem funkcje laptopów i smartfonów. Z tego też powody, tak wiele osób decyduje się na wzbogacenie swego elektronicznego wyposażenia właśnie w tablet. Stanowi on bowiem idealne rozwiązanie w sytuacjach, kiedy smartfon to za mało, a komputer za dużo. Tablet jest idealnym wyśrodkowaniem, gdyż ma w sobie zalety obu tych urządzeń. Użytkownicy uwielbiają tablety przede wszystkim za ich mobilność oraz dostęp do naprawdę wielu możliwości. Na tablecie można bowiem obsługiwać aplikacje, korzystać z komunikatorów, robić zdjęcia, wykonywać połączenia, a także czytać e-booki, czy tworzyć zawodowe projekty. Wszystko to w pełnym komforcie i na dużym ekranie. Jak wybrać tablet skrojony idealnie do naszych potrzeb? 

Dopasowanie do potrzeb — czyli po co mi tablet?  

Wybór tabletów w sklepach jest naprawdę imponujący. Wystarczy odwiedzić stronę https://www.oleole.pl/ipad-i-tablety-multimedialne.bhtml, by przekonać się, że urządzenia te dostępne są w tak wielu konfiguracjach, że bez wątpienia każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Po co mi tablet? Dokładnie takie pytanie powinniśmy zadać sobie, zanim zaczniemy jakiekolwiek poszukiwania. Jeśli dokładnie określimy swe potrzeby i oczekiwania, wszystkie kolejne etapy pójdą już z górki. 

Tablet to urządzenie bardzo funkcjonalne i uniwersalne. Przeważnie ich użytkownikami są osoby, które potrzebują uzupełniającego sprzętu do obsługi aplikacji, czy internetu. Przemieszczanie się z laptopem, nawet takim o niewielkich wymiarach, nie jest zbyt wygodne. Nie wyciągniemy go sobie w tramwaju, czy autobusie. Ekran telefonu często jest natomiast niewystarczająco duży. Jeśli więc szukamy tabletu do realizacji codziennych zadań, to z łatwością znajdziemy duży wybór urządzeń, które spełnią nasze oczekiwania. 

Wiele osób korzysta z tabletów także w celach zawodowych lub do czytania e-booków. W takim przypadku szczególną uwagę należy zwrócić na typ ekranu. Tutaj dobrze sprawdzą się na przykład urządzenia Apple. Jeśli natomiast szukamy tabletu dla dziecka, który służyć będzie do gier, idealnym wyborem będą podstawowe modele. Dostępne są one w naprawdę atrakcyjnych cenach. 

System operacyjny — jaki sprawdzi się najlepiej? 

 

To, na jakim systemie działa tablet, ma naprawdę duże znaczenie. Od tego bowiem zależy między innymi sposób obsługi urządzenia oraz zakres możliwości, jakimi będzie on dysponował. Obecnie na rynku dostępne są tablety pracujące na systemie Android, iOS oraz Microsoft. Które z nich wyróżniają się największą wydajnością? Tutaj chyba nikogo nie zdziwi, że szybką pracę i brak tak zwanych ''zawieszeń'' zagwarantuje nam Android oraz iOS. Jeśli zależy nam na płynności działania sprzętu, to zdecydowanie to będzie najlepszy wybór. 

Wielkość wyświetlacza — jaką wybrać przekątną ekranu? 

Ekran stanowi najważniejszą część tabletu. Można bowiem powiedzieć wręcz, że urządzenie to jest właśnie takim jednym, dużym ekranem. Dlatego też wybór jego wielkości jest czymś, nad czym warto się zatrzymać i dokładnie przeanalizować. Im większa przekątna ekranu, tym przeglądanie treści będzie wygodniejsze. Pamiętajmy jednak, że oznacza to także zwiększenie rozmiaru całego urządzenia. Dlatego też należy dobrze zbalansować te dwa parametry, tak by zapewniły nam wygodne użytkowanie. 

Tablet z ekranem o przekątnej od 7 do 9 cali to doskonały wybór, jeśli szukamy sprzętu bardzo mobilnego. Takie urządzenie bez problemu zmieści się nawet do kieszeni. Do gier, czy oglądania filmów idealny będzie ekran o wielkości 9 lub 10 cali. Jeśli natomiast potrzebujemy tabletu do pracy lub takiego, który zastąpi nam komputer, to z powodzeniem możemy postawić na wyświetlacz 11 cali lub większy. Takie modele znajdziemy przede wszystkim w ofercie Samsunga na https://www.oleole.pl/ipad-i-tablety-multimedialne,_Samsung.bhtml

Jakie akcesoria warto kupić do tabletu? 

Jeśli decydujemy się na zakup tabletu, to warto pomyśleć też o odpowiednich dodatkach. W sklepie ole ole znajdziemy nie tylko duży wybór urządzeń, ale i właśnie ciekawych i funkcjonalnych akcesoriów, które sprawią, że korzystanie z nowego sprzętu będzie jeszcze bardziej komfortowe. Podobnie, jak w przypadku smartfonów, tablet warto odpowiednio zabezpieczyć przed ewentualnym upadkiem. Tutaj sprawdzi się klasyczna, wzmacniana obudowa, lub etui chroniące również ekran. Szczególnie dobrze sprawdzą się pokrowce profilowane, które po otwarciu tworzą podporę dla urządzenia. Dzięki temu można na przykład swobodnie oglądać filmy. Jeśli tablet ma służyć nam także do pracy, to bardzo dobrym pomysłem, jest zakup klawiatury bluetooth. Dzięki niej, urządzenie z powodzeniem zastąpi nam laptopa. Oczywiście w sklepach znajdziemy o wiele więcej gadżetów. 

autor/źródło: oleole.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie