Informacje21 listopada 2017, 16:00,

Jak rozsądnie zarządzać kosztami w małej firmie - Lesznowolskie Spotkania Biznesowe w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola zapraszają przedsiębiorców i osoby planując założyć własna działalność gospodarcza na Lesznowolskie Spotkania Biznesowe. Kolejne z cyklu spotkań odbędzie się 23 listopada 2017 roku w sali GOK w Mysiadle ul. Topolowa 2 w godz.17-21. Na spotkaniach przedsiębiorcy będą mieli okazje uzyskać przydatną wiedzę z obszarów zarządzania firmą a także nawiązywać wartościowe relacje biznesowe.

JAK ROZSĄDNIE ZARZĄDZAĆ KOSZTAMI W MAŁEJ FIRMIE - LESZNOWOLSKIE SPOTKANIA BIZNESOWE W MYSIADLE

Warsztat biznesowy pn.:"Jak rozsądnie zarządzać kosztami w małej firmie", poprowadzi Dorota Murawka. Część networkingowa, podczas której każdy z uczestników będzie miał 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność odbędzie się w drugiej części spotkania. Warto zaopatrzyć się w wizytówki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać wysyłając maila na adres:networking.lesznowola@o2.pl lub dzwoniąc 502 277 529

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 listopada 2017, 15:43,

Nie dla czadu - zainstaluj czujnik czadu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Tlenek węgla, inaczej zwany czadem, to gaz silnie trujący. Bezbarwny i bezwonny cichy zabójca powstaje w wyniku niepełnego spalania paliw.

NIE DLA CZADU - ZAINSTALUJ CZUJNIK CZADU

Jego potencjalne źródła to kominki, piece węglowe, gazowe lub olejowe i kuchnie gazowe. Dlatego najwięcej interwencji związanych z zatruciem tlenkiem węgla ma miejsce w tzw. sezonie grzewczym.

Gmina Piaseczno biorąc udział w akcji „Nie dla czadu”, postanowiła przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców poprzez działania edukacyjne i informacyjne. Gmina zaprosiła do współpracy w akcji Ochotniczą Straż Pożarną z Jazgarzewa, która przygotowała kampanię skierowaną do naszych mieszkańców. W jej ramach przygotowano plakat i ulotki, przeprowadzone zostanie także szkolenie dla wychowawców klas 4–7 oraz 2–3 oddziałów gimnazjalnych we wszystkich dziesięciu szkołach podstawowych naszej gminy. Przeszkoleni wychowawcy na bazie otrzymanych materiałów i wiadomości przeprowadzą z dziećmi lekcje wychowawcze o niebezpieczeństwach, jakie niesie za sobą czad.

16 listopada szkolenie odbyło się w Szkole Podstawowej im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym. -Mamy nadzieję, że kampania trafi do jak najszerszego grona odbiorców i uwrażliwi zarówno dzieci, jak i dorosłych na zagrożenie, jakim może być czad. Dziękuję dyrekcji szkół za możliwość przeprowadzenia akcji w ich placówkach, nauczycielom za zaangażowanie, a strażakom za włożoną pracę i wysiłek – mówi Hanna Kułakowska – Michalak, Zastępca Burmistrza.

Przypominamy, że każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla umiera w Polsce 100 osób, a blisko 2 000 ulega podtruciu. W ciągu ostatnich dwóch lat w powiecie piaseczyńskim doszło do kilkudziesięciu zdarzeń związanych z obecnością czadu. Już dziś zachęcamy mieszkańców do instalowania w domu czujników czadu. To proste urządzenie może uratować czyjeś życie!

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie