Informacje24 listopada 2017, 11:00,

Jak rozpoznawać przemoc wobec dzieci - szkolenie dla nauczycieli

24 listopada 2017 roku w ramach profesjonalizacji działań przedstawicieli placówek edukacyjnych w zakresie identyfikacji przemocy wobec dzieci i podejmowania interwencji zapraszamy przedstawicieli szkół do udziału w bezpłatnym szkoleniu finansowanym przez Miasto i Gminę Piaseczno.

JAK ROZPOZNAWAĆ PRZEMOC WOBEC DZIECI - SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

Oferujemy w godzinach 9:00 - 16:00 bezpłatny udział w bloku szkoleniowym: Blok I - Rozpoznawanie objawów przemocy wobec dzieci oraz stosowanie procedur profesjonalnego postępowania w tym zakresie. Zajęcia prowadzone będą w systemie jednoniowym warsztatowym. Prowadzącym jest Pan DANIEL MRÓZ – ogólnopolski ekspert w dziedzinie przemocy. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Termin przyjmowania zgłoszeń mija dnia 23.11.2017 o godz. 12.00

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: ewa.misztal@piaseczno.eu W tytule wiadomości prosimy wpisać datę szkolenia 24.11.2017, w treści swoje imię i nazwisko oraz instytucję, którą Państwo reprezentujecie z terenu Gminy i Miasta Piaseczno.

Informacje25 listopada 2017, 13:00,

CYRKOWA ORKIESTRA SHOW KONSTANCIN

25 listopada 2017 roku o godz. 14.00 zapraszamy na Widowisko muzyczne dla dzieci CYRKOWA ORKIESTRA SHOW. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety 40 i 50 zł. Sprzedaż biletów: kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy, 2 godziny przed wydarzeniem.

CYRKOWA ORKIESTRA SHOW KONSTANCIN

CYRKOWA ORKIESTRA SHOW widowisko muzyczne dla dzieci, stanowiące połączenie rozrywki i edukacji dla najmłodszych. Na scenie wystąpi bowiem bajkowa orkiestra i wokaliści, którzy zaprezentują ulubione piosenki najmłodszych. Na tym nie koniec atrakcji. Scenę odwiedzą również klauni i artyści cyrkowi, którzy z pewnością wywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieci, lecz także dorosłych. Poprzez piosenki najmłodsi otrzymają zatem możliwość odwiedzenia muzycznej wioski Smerfów, osady Gumisiów, wycieczki na czarodziejskim dywanie z Alladynem, spotkania z szalonymi Flinstonami, Trollami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem. Dziewczynki z pewnością ucieszy spotkanie z księżniczką Elsą i Vaianą. Na koniec wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli na pewno „powyginają śmiało ciało” z Królem Julianem i postaciami z „Madagaskaru”. Podczas spektaklu muzycy będą mieli możliwość pokazania maluchom wybranych instrumentów. Dzieci przekonają się, że muzyka ma w sobie ogromną moc kreatywną, rozwija wyobraźnię, wyostrza wrażliwość i pozwala wyrazić to, co w duszy gra. Artyści cyrkowi pokażą fajne sztuczki, a klauni rozbawią publiczność niemal do łez.