Informacje26 października 2017, 16:00,

Jak rozmawiać z dziećmi o seksie, seksualności i miłości


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 października 2017 roku o godz. 18:00 zapraszamy na warsztaty pn.: Jak rozmawiać z małymi dziećmi. O seksie, seksualności i miłości. Organizator – Wszechnica Rodzica. Prowadzenie – Anna Czuba. Miejsce: Piaseczno, Pl. Piłsudskiego 9 (Przystanek Kultura). Wstęp 35 złotych, obowiązują zapisy – tel. 798 248 859

JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI O SEKSIE, SEKSUALNOŚCI I MIŁOŚCI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 października 2017, 16:01,

KLAPS Przegląd Filmów Amatorskich w Górze Kalwarii 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 października 2017 roku o godzinie 18.01 odbędzie się KLAPS - performance przygotowany przez amatorski zespół filmowy działający we współpracy z Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii. Miejsce: kino Uciecha w Górze Kalwarii. 16+ Wstęp wolny. To już czwarta odsłona KLAPSA w tej formie. Zapraszamy na KLAPS Przegląd Filmów Amatorskich do Góry Kalwarii.

KLAPS PRZEGLĄD FILMÓW AMATORSKICH W GÓRZE KALWARII

Początkowo był przeglądem filmów amatorskich a jego historia ma już ponad 10 lat. Od 4 lat jest organizowany przez grupę ludzi , których połączyła chęć stworzenia czegoś nowego, niestandardowego, szalonego, wyróżniającego się na tle imprez społeczno-kulturalnych w naszym mieście. Powstał KLAPS – połączenie przeglądu filmów amatorskich , artystycznych występów oraz elementów teatru…wszystko okraszone absurdalnym humorem.

Ale nie oczekujmy górnolotnych uniesień…„ KLAPS to amatorszczyzna zmieszana z głupotą” – tak żartobliwie o imprezie wypowiadają się jej autorzy . KLAPS ma swój specyficzny charakter, który odpowiada wybranym osobom, jedni dobrze się bawią inni wychodzą.

W pomoc przy organizacji imprezy angażuje się coraz więcej osób i buduje się społeczność co ma ogromną wartość w kontekście animacji społeczno-kulturalnej w naszym mieście. Zapraszamy na performance, przekonasz się osobiście czy warto będzie brać udział w kolejnych jego odsłonach.

W tym roku kino Uciecha zmieni się w szpital psychiatryczny prowadzony przez szalonego dr. Helmuta, który podzieli się z wami swoimi dziwnymi eksperymentami, nie zabraknie też postaci z poprzednich edycji. Dodatkowo zagra zespół mindsedge oraz zatańczy grupa Boombox Brothers.

Przeczytaj też: Czy ośrodek dla cudzoziemców w Lininie wpływa na bezpieczeństwo?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie