Informacje31 marca 2015, 19:00,

Jak pokonać szatana? - pokaz filmu i spotkanie z reżyserem w Piasecznie

31 marca 2015 roku o godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu pt. Jak pokonać szatana? oraz spotkanie z reżyserem. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp: 10 zł. Film pt.: Jak pokonać Szatana? jest dokumentem zrealizowanym we Włoszech latem 2013 r. Autorem filmu jest Michał Kondrat, wieloletni asystent egzorcysty, absolwent studiów podyplomowych Kierownictwa Duchowego na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, często zapraszany do programów telewizyjnych i radiowych, jako komentator zagadnień związanych z duchowością i sprawami Kościoła Katolickiego.

Jak pokonać szatana? - pokaz filmu i spotkanie z reżyserem w Piasecznie

Tematem filmu Jak pokonać szatana? jest walka duchowa, a dokładnie walka z Szatanem. Autor filmu przeprowadza widza skrupulatnie przez ten problem, tłumacząc jego kontrowersyjne aspekty i udzielając wskazówek opartych na doświadczeniach Ojców Kościoła. Odwiedza najbardziej znanych egzorcystów świata, a także innych ekspertów od walki duchowej i posługi uwalniania. Z rozmów z nimi można się dowiedzieć, jakie narzędzia Kościół oferuje do walki ze złym duchem. Eksperci mówią, jak prawidłowo powinniśmy sprawować modlitwę o uwolnienie, kto może zwracać się do Szatana w formie rozkazującej, oraz jak to robić bezpiecznie. W filmie znajdzie się też wywiad z mocno dręczoną Włoszką i modlitwa nad nią. Autor filmu spotyka się również z Anią Golędzinowską, słynną modelką, która opowiada mu o silnych dręczeniach demonicznych, których doświadcza od chwili nawrócenia.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11022
Informacje29 marca 2015, 19:30,

Spotkanie z prof. Szeremietiewem

Forum Myśli Społecznej zaprasza 29 marca 2015 roku na spotkanie z prof. Romualdem Szeremietiewem, który przedstawi temat Zagrożenie i sposoby obrony naszej niepodległości. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.30 w auli niebieskiej Domu Parafialnego przy pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Przewidziano też czas na dyskusję.

Spotkanie z prof. Szeremietiewem

Redakcja, 16 lipca 2019