Informacje24 listopada 2018, 10:00,

Jak poczuć się silną i wyjątkową kobietą?

24 listopada 2018 roku w godz. 11.00-13.00 odbędzie się spotkanie z Katarzyną Wnękowską nt.: Jak poczuć się silną i wyjątkową kobietą? Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: e-mail: wypozyczalnia@biblioteka-piaseczno.pl lub tel.: 22 756-73-58. Zapraszamy.

Jak poczuć się silną i wyjątkową kobietą?

Jeśli jesteś MENEDŻERKĄ, ŻONĄ i MAMĄ i pragniesz zmiany swojego trybu życia, jednak nie wiesz od czego zacząć. Ciągle coś musisz i masz dość spychania swoich potrzeb na koniec kolejki zaraz po potrzebach dzieci, męża, rodziców, przyjaciółki. Brakuje Ci satysfakcji i zadowolenia z tego co robisz. Chcesz uświadomić sobie jakie są Twoje mocne strony i kompetencje i co zrobić, by poczuć siłę i swoją wyjątkowość.
Przyjdź na warsztat i:
– poznaj role, które pełnisz w życiu, swoje potrzeby i swoją wartość,
– uwolnij pozytywną energię i zacznij działać na rzecz siebie,
– zacznij realizować swoje plany i marzenia,
– zmotywuj się do działania.
Twoja wyjątkowość i siła są w Tobie!

Informacje19 listopada 2018, 17:00,

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

19 listopada 2018 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie z Krystyną Stańdo nt.: Pamięć i uwaga. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

O czym to będzie?
Pamięć – czym jest? Czy możemy jej całkowicie zaufać? Dlaczego dwie osoby biorące udział w tym samym wydarzeniu mogą je zapamiętać w różny sposób? Jakie są rodzaje pamięci? Jak możemy wspomagać swoją pamięć? Jak uzyskać pewność, że przed wyjściem z domu wyłączyłam żelazko? Jak wspomagać swoich bliskich, którzy zaczynają mieć kłopoty z pamięcią? Jak to zrobimy? Spotkanie ma charakter warsztatowy. Jak się przygotować? Przyjść z chęcią udziału, otwartością na doświadczenie i wzajemne interakcje.
Spotkanie poprowadzi: Krystyna Stańdo – psycholożka, trenerka. Prowadzi warsztaty w obszarze umiejętności interpersonalnych dla dorosłych i dzieci. Pracuje jako terapeutka techniki Bowena wspomagającej leczenie chorób wywołanych stresem i wykonuje relaksacyjno-liftingujące masaże twarzy.
Gospodyni i pomysłodawczyni Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych – Alicja Stankiewicz, psycholog, trenerka, coach.