Informacje10 października 2018, 08:00,

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci mówiły

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na warsztaty pt.: Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci mówiły. Planowany jest cykl 10 spotkań z rodzicami. Rozpoczęcie: 10 października 2018 roku o godz. 10.00. Ostatnie wolne miejsca. Zapraszamy chętne osoby do kontaktu, szczegółowe informacje pod numerami telefonów, które są na plakacie.

JAK MÓWIĆ, ŻEBY DZIECI NAS SŁUCHAŁY, JAK SŁUCHAĆ, ŻEBY DZIECI MÓWIŁY

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci mówiły - to bezpłatne warsztaty dla rodziców:
- jak pomóc dziecku radzić sobie z uczuciami?
- jak zachęcać dziecko do współpracy?
- co zamiast karania?
- jak stawiać granice?
- jak uczyć samodzielności?
- jak chwalić i zachęcać?

JAK MÓWIĆ, ŻEBY DZIECI NAS SŁUCHAŁY, JAK SŁUCHAĆ, ŻEBY DZIECI MÓWIŁY

- jak pomóc dziecku radzić sobie z uczuciami?
- jak zachęcać dziecko do współpracy?
- co zamiast karania?
- jak stawiać granice?
- jak uczyć samodzielności?
- jak chwalić i zachęcać?

Informacje11 października 2018, 15:00,

Jak zdjęciami i wizerunkiem budować komunikację z klientem - Lesznowolskie Spotkania Biznesowe

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola zapraszają przedsiębiorców i osoby planując założyć własna działalność gospodarcza na Lesznowolskie Spotkania Biznesowe. Kolejne z cyklu spotkań odbędzie się 11 października 2018 roku w sali GOK w Mysiadle ul. Topolowa 2 w godz. 17-20. Na spotkaniach przedsiębiorcy będą mieli okazje uzyskać przydatną wiedzę z obszarów zarządzania firmą a także nawiązywać wartościowe relacje biznesowe.

JAK ZDJĘCIAMI I WIZERUNKIEM BUDOWAĆ KOMUNIKACJĘ Z KLIENTEM - LESZNOWOLSKIE SPOTKANIA BIZNESOWE

Warsztat biznesowy: "Jak zdjęciami i wizerunkiem budować komunikację z klientem" poprowadzą Tatiana Pałucka,fotograf i Katarzyna Gruk,wizażystka z którymi porozmawiamy jak ważny jest przekaz jakie niesie ze sobą nasze zdjęcie biznesowe i zdjęcia na naszej stronie internetowej. Część networkingowa, podczas której każdy z uczestników będzie miał 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność odbędzie się w drugiej części spotkania. Warto zaopatrzyć się w wizytówki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać wysyłając maila na adres:networking.lesznowola@o2.pl lub dzwoniąc pod numer 502 277 529

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie