Informacje18 czerwca 2017, 11:00,

Jak koza Frania oduczyła się kłamania - spektakl w galerii handlowej Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Znane przysłowie mówi, że bez pracy nie ma kołaczy. Mądrość tę poznają i zrozumieją bohaterowie spektaklu pt. Jak koza Frania oduczyła się kłamania, który odbędzie się 18 czerwca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Podczas fascynującej teatralnej przygody najmłodsi widzowie poznają losy niegrzecznej kozy Frani i leniwego Gospodarza.

JAK KOZA FRANIA ODUCZYŁA SIĘ KŁAMANIA - SPEKTAKL W GALERII HANDLOWEJ AUCHAN PIASECZNO

Lenistwo i kłamstwo, choć często wynikają z potrzeby komfortu i bezpieczeństwa, nie sprzyjają niestety osiąganiu zamierzonych celów i budowaniu dobrych relacji z innymi. O tym, jak ważna jest pracowitość, prawda i współpraca uczy przykład bohaterów bajki pt. „Jak koza Frania oduczyła się kłamania”.

Tytułowa koza uwielbia robić wszystkim na złość, kłamać i psocić. Mieszka w zagrodzie leniwego Gospodarza, którego z powodów jego przywar porzuca zniecierpliwiona żona. Do gospodarstwa wkracza chaos i bałagan. W spiżarni kończą się zapasy, a obórka, w której mieszka koza o mało się nie przewraca. Czy spotkanie przy studni z sierotką Zazulą odmieni losy nieszczęśliwców?

Podczas spektaklu zostanie zastosowany plan łączony; wystąpią w nim zarówno prawdziwi aktorzy jak i lalki typu kukła. Przedstawienie będzie pełne komicznych scenek i śmiesznych postaci, a chwile spędzone przed teatralną sceną umili ciekawa muzyka.

Teatrzyk pt. „Jak koza Frania oduczyła się kłamania” odbędzie się 18 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 czerwca 2017, 12:00,

Jubileusz Hufca ZHP Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W tym roku Hufiec ZHP Piaseczno obchodzi 60-lecie swojego powstania. Z tej okazji w dniach 16-18 czerwca 2017 roku na polanie Zimne Doły w Zalesiu Górnym odbędzie się Święto Hufca, podczas którego zuchy, harcerze i instruktorzy świętować będą tę rocznicę. Główne uroczystości odbędą się w sobotę 17 czerwca 2017 roku. W ich trakcie na placu Piłsudskiego w Piasecznie o godz. 14.00 odbędzie się uroczysty apel z nadaniem nowego sztandaru Hufca, zaś około godz. 19.30 na Zimnych Dołach - obrzędowe ognisko. Na tę okoliczność Gmina Piaseczno wydała album, który prezentuje przekrojowo historię hufca, w którym wychowały się tysiące piaseczynian.

JUBILEUSZ HUFCA ZHP PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie