Informacje28 kwietnia 2013, 00:00,

Jak bezpiecznie wyjechać do pracy za granicę


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie zapraszają 30 kwietnia 2013 roku o godz. 11.00 na spotkanie pn.: BEZPIECZNY WYJAZD, BEZPIECZNY POWRÓT. Spotkanie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Piasecznie (sala konferencyjna na parterze), ul. Chyliczkowska 14. Spotkanie skierowane jest do osób poszukujących pracy za granicą, na którym omówione zostaną m.in. takie zagadnienia: jak bezpiecznie wyjechać do pracy za granicę, korzystanie z usług agencji zatrudnienia, praca wakacyjna i sezonowa, regulacje prawne – praktyczne porady. Zapraszamy na spotkanie.

Jak bezpiecznie wyjechać do pracy za granicę

Przydatne linki:
www.eures.europa.eu
www.eures.praca.gov.pl
www.wup.mazowsze.pl

Jak bezpiecznie wyjechać do pracy za granicę
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje28 kwietnia 2013, 00:00,

PARK LINOWY POD PALMAMI W PęC£AWIU


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 maja 2013 roku zapraszamy na otwarcie Parku Linowego POD PALMAMI w Pęcławiu, gdzie czeka na wszystkich aktywny, bezpieczny wypoczynek na świeżym powietrzu oraz fascynujące przeżycia i świetną zabawę. Wśród oferowanych atrakcji i możliwości wypoczynku każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci, dorośli i osoby starsze, wysportowani, łaknący adrenaliny, jak i ci, którzy chcą się po prostu zrelaksować – wszyscy znajdą dogodną dla siebie formę wypoczynku. W parku są do dyspozycji trzy trasy o różnym stopniu trudności.

PARK LINOWY POD PALMAMI W PęC£AWIU

Spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, więc bez zbędnego ryzyka, pod opieką doświadczonych instruktorów przeżyjecie niezapomnianą przygodę. Przejście trasą linową rozwija nie tylko sprawność fizyczną, ale pozwala także zmierzyć się ze swoimi słabościami i uwierzyć we własne siły. Ma również niezastąpione działanie integracyjne dla grup i rodzin. Dla młodszych jest plac zabaw i wioska indiańska. Dysponują pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej. Polecają także skorzystanie z naszej oferty gastronomicznej w kawiarni na tarasie z widokiem na park, w restauracji lub w altance przy grillu. Zabierzcie dzieci, rodzinę, przyjaciół i zaszalejcie z nami, pod palmami! Park Linowy: www.parkpodpalmami.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie