Informacje2 sierpnia 2014, 19:00,

Jagoda Kret - Letni Koncert w Konstancinie-Jeziornie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert Jagody Kret, który odbędzie się 2 sierpnia 2014 roku o godz. 19.00 w Amfiteatrze, Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny. Występ Jagody to nie tylko muzyka, to interakcja z publicznością i wyjątkowe wydarzenie. Zapraszamy na koncert Jagody Kret w Konstancinie.

Jagoda Kret - Letni Koncert w Konstancinie-Jeziornie

Jagoda Kret to młoda, wyjątkowo uzdolniona wokalistka, która rośnie w siłę z każdą nową piosenką, razem z nią nadchodzi nowe tchnienie w polską scenę muzyczną! Jako uczestniczka i finalistka najbardziej profesjonalnego show muzycznego w TV The Voice of Poland zjednała sobie sympatie tysięcy ludzi w całej Polsce i wszystkich jurorów. Edyta Górniak , z którą Jagoda miała przyjemność współpracować podczas programu powiedziała „to jest osoba która śpiewa emocjonalnie, ja to widzę w niej, ona dostaje coraz większych skrzydeł na scenie coraz większą swobodę czuje” .

Wielkie atuty Jagody to: nigdy nie kopiuje i nie naśladuje innych artystów, każda piosenka jest zaśpiewana na nowo tak jak ona to czuje i drugi – naprawdę ważny u wokalisty – rozumie co śpiewa i przedstawia piosenkę w taki sposób by widz, który ją ogląda poczuł magię muzyki oraz ukryty w niej przekaz. Jagoda jest studentką w jednej z Krakowskich uczelni i właśnie rozpoczyna swoją karierę muzyczną, obecnie rozpoczęła pracę nad własnym materiałem.

Informacje3 sierpnia 2014, 08:00,

ŻTC Bike Maraton i Rowerowe Mistrzostwa Góry Kalwarii

Zapraszamy na zawody ŻTC Bike Maraton i Rowerowe Mistrzostwa Góry Kalwarii, na dystansie 13 km SHORT (1 okrążenie) oraz 52 km LONG (4 okrążenia). Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę 3 sierpnia 2014 roku. Miejsce: Góra Kalwaria, ul. Księdza Zygmunta Sajny (w centrum miasta). Po starcie z ul. Księdza Zygmunta Sajny trasa biegnie ulicami Pijarską i Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a następnie drogą nr 724 przez Moczydłów do Brześć. W Brześcach skręca w prawo do miejscowości Podłęcze, gdzie skręt w prawo i przez Wólkę Dworską wprowadza na ul. Lipkowską w Górze Kalwarii (tu będzie wyznaczona meta wyścigu). Długość okrążenia – 13 km. Nawierzchnia na całym dystansie asfaltowa. Na końcu okrążenia około 1 km przed metą stromy podjazd. Na pozostałym dystansie trasa płaska: www.bikemap.net

ŻTC Bike Maraton i Rowerowe Mistrzostwa Góry Kalwarii
ŻTC Bike Maraton program:
godz. 8.00-9.30 - zapisy w Biurze Zawodów
godz. 9.30 - zamknięcie listy startowej
godz. 10.05 - start ostry
godz. 12.30 - dekoracja zwycięzców.