Informacje4 czerwca 2013, 00:00,

Izabela Staniszewski w Klubie Klasy Kobiet

Klub Klasy Kobiet oraz Przystanek Kultura zapraszają na spotkanie Klubu Klasy Kobiet, które odbędzie się 5 czerwca 2013 roku o godz. 18.00 w Przystanku Kultura, przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Podczas najbliższego spotkania, odbędzie się spotkanie z Izabelą Staniszewski. Zapraszamy na spotkanie w Klubie Klasy Kobiet.

Klub Klasy Kobiet

Izabela Staniszewski z wykształcenia Architekt oraz Manager. W latach 1985-95 mieszkała w Norwegii i tam ukończyła NTH, The Technical University of Trondheim. W Polsce, na Politechnice Warszawskiej ukończyła studia MBA. Jest członkiem NAL, National Association of Norwegian Architects. Współtwórca konstrukcji przestrzennych na Olimpiadę zimową w Lillehammer w 1994r. W latach 1997 – 2010 pracowała w Scandinavian Textile Group na stanowisku dyrektora zarządzającego. W pracy była odpowiedzialna za wprowadzenie norweskich firm na rynek polski. W sektorze branży odzieży sportowej uruchamiała fabryki i linie produkcyjne. W tym samym okresie pełniła funkcję, m.in. w Zarządach skandynawskich i polskich spółek oraz organizacji społecznych. Współtwórca Mazowieckiego Związku Pracodawców w Gminie Lesznowola, Skandynawskiej Izby Gospodarczej oraz Norweskiego Forum Biznesu. Obecnie pracuje przy projektowaniu i opracowywaniu strategii. Jej wielka pasją są podróże i fotografia. Z zamiłowania społecznik. Ponadto aktywna jako Przewodnicząca Rady Szkoły XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie, Członek Zarządu Skandynawsko-Polskiej Izby Handlowej oraz Honorowy Prezes Mazowieckiego Związku Pracodawców w Gminie Lesznowola.

Izabela Staniszewski
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 czerwca 2013, 00:00,

Dwa brązowe medale na Pucharze Świata w Kickboxingu we Włoszech w Rimini

Dwa brązowe medale zdobyły nasze eksportowe zawodniczki Emilia Szabłowska (poinfighting) oraz Dorota Godzina (full contact) na Pucharze Świata w Kickboxingu we Włoszech w Rimini. Mariusz Niziołek niestety nie dał rady wygrać w ćwierćfinale z Chorwatem i zajął ostatecznie 5-te miejsce. Wszyscy byli już nieco zmęczeni sezonem - obecnie roztrenowanie i od nowa praca nad formą do najważniejszych imprez tego roku: Igrzysk Sportów Walki w Petersburgu (październik) i Mistrzostw Świata w Turcji (listopad).

DWA MEDALE NASZE ZAWODNICZKI NA PUCHARZE ŚWIATA W KICKBOXINGU WE W£OSZECH W RIMINI
autor/źródło: Piaseczyński Klub Kick-Boxingu X fight Piaseczno