Informacje6 czerwca 2009, 00:00,

IX JARMARK HUBERTOWSKI W ZALESIU GÓRNYM

7 czerwca 2009 roku w Zalesiu Górnym odbędzie się doroczny, 9-ty JARMARK HUBERTOWSKI. W programie jarmarku m.in.: występy artystyczne przedszkoli, szkół, teatrów i zespołów muzycznych, w tym koncert Pawła Górskiego z zespołem, Wielka Loteria SPZG z cennymi nagrodami; IV Turniej Piłkarski Hubertus Cup 2008, II Szachowe Mistrzostwa Zalesia Górnego, II Turniej Pokera Texas Hold’em (dzień wcześniej), II Konkurs Psów Nierasowych oraz pokazy psich zaprzęgów. Więcej informacji na plakacie poniżej. Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia Jarmarku.

IX JARMARK HUBERTOWSKI W ZALESIU GÓRNYM
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje6 czerwca 2009, 00:00,

Piknik Lotniczy w Góraszce z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: GÓRASZKA LAST MINUTE. Tym razem odwiedzicie Międzynarodowy Piknik Lotniczy w Góraszce. Chcecie być bliżej nieba i obejrzeć podniebne szaleństwa na wyciągnięcie ręki? Są chętni? Nie traćcie czasu i jedzcie na wycieczkę do Góraszki z Pędziwiatrem! :-)

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 7 czerwca 2009 roku, o godzinie 9:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Następnie rowerami przejedziemy do stacji metra Kabaty ,aby dostać się do stacji Centrum. Można także dołączyć w Warszawie na dworcu Śródmieście. Odjazd pociągiem do Falenicy o godzinie 10:24. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę z członkami Klubu Pędziwiatr.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno