Informacje31 grudnia 2013, 00:00,

Iwona Lewandowska z klubu Bushi Piaseczno wygrała test tamashiwari / łamanie desek

Przedświąteczny weekend dla piaseczynskiego Klubu Karate Kyokushin „BUSHI” był pracowity i zakonczony sukcesem. W sobotni, dwudziesty pierwszy dzien grudnia w płockiej Orlen Arenie odbyły sie Mistrzostwa Polski Open. Turnieje w formule OPEN (bez podziału na kategorie wagowe) nawiązują do japonskiej tradycji organizowanych w Tokio raz na 4 lata Mistrzostw Świata. Udział w nich jest ogromnym wyzwaniem, któremu mogą sprostaa tylko najlepsi.

IWONA LEWANDOWSKA WYGRALA TEST TAMASHIWARI / LAMANIE DESEK

Bushi Team był reprezentowany przez Iwone Lewandowską. Podopieczna sensei Krzysztofa Markowskiego odniosła podwójny sukces zdobywając pierwsze miejsce w teście tamashiwari (łamanie desek) oraz trzecie w kumite (walka). Był to ostatni turniej w tym roku kalendarzowym. Podsumowując, zawodnicy. Bushi Team w 2013 staneli na podium aż 47 razy.

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

IWONA LEWANDOWSKA WYGRALA TEST TAMASHIWARI / LAMANIE DESEK

Tematy:Piaseczno

Informacje31 grudnia 2013, 00:00,

Koncert koled w Kościele Parafialnym Czersk

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Dyrektor Ośrodka Kultury, Zespół Chóralny Coniew oraz Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają mieszkanców na koncerty koled, który odbedzie sie w najbliższą niedziele 5 stycznia 2014 roku o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym w Czersku (w trakcie i po Mszy świetej). Zapraszamy na koncert koled.

Koncert koled w Kościele Parafialnym Czersk
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkanców gminy Góra Kalwaria