Informacje8 listopada 2014, 08:00,

IV Mazowiecki Wrak Race w Mysiadle

Zapraszamy na IV edycję Mazowiecki Wrak Race, która odbędzie się 8 listopada 2014 r. w Mysiadle przy ul. Osiedlowej 2 (na terenie byłego zakładu EKO MYSIADŁO). Impreza ta mogła powstać dzięki uprzejmości Pani Marii Jolanty Batyckiej-Wąsik wójt Gminy Lesznowola, która objęła imprezę swoim patronatem oraz użyczyła w dzierżawę teren pod tor. Jeśli w twoich żyłach krąży nadmiar adrenaliny, a twoim naturalnym środowiskiem jest zapach benzyny, spalonej gumy, oleju i uwielbiasz obserwować widowiskowe „dzwony” to zapraszamy. Przyjedź i pokaż co potrafi twoja fura. Organizatorzy zapraszają wszystkich do kibicowania.

IV Mazowiecki Wrak Race w Mysiadle

Więcej informacji www.mazowieckiwrakrace.pl

Anonimowy, 16 lipca 2019
ale pojeby
Informacje8 listopada 2014, 11:00,

Bezpłatne specjalistyczne badania USG i USG 4D dla kobiet w ciąży

Już po raz drugi zapraszamy przyszłe mamy na bezpłatne badania ultrasonograficzne, które przeprowadzone zostaną w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama”. W sobotę 8 listopada kobiety w ciąży oraz młodzi rodzice będą mogli również zasięgnąć porad specjalistów w zakresie prawidłowego rozwoju i wychowania dziecka. Troska o dzieci wymaga odpowiedniej wiedzy oraz wsparcia ze strony bardziej doświadczonych osób. Dlatego fundacja Odety Moro wraz z naszym centrum handlowym zorganizowała specjalną akcję, która odbędzie się na terenie galerii handlowej już w sobotę 8 listopada 2014 roku. Przy specjalnie wydzielonych stanowiskach przyszłe mamy będą miały wyjątkową okazję, by bezpłatnie wykonać badania USG i USG 4D i sprawdzić, czy ciąża rozwija się prawidłowo.

Bezpłatne specjalistyczne badania USG i USG 4D dla kobiet w ciąży

W trakcie akcji wszystkie kobiety będą również mogły znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania, związane z ciążą i macierzyństwem. W punktach konsultacyjnych zaproszeni eksperci udzielą porad, między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Kobiety znajdą także odpowiedź na pytania o to, jak wrócić do formy po porodzie, bezpiecznie wykąpać malucha czy ułożyć go w chuście do noszenia. Młodzi oraz przyszli rodzice będą mogli również wziąć aktywny udział w pokazach kąpieli maluszka, masażu i pierwszej pomocy pediatrycznej. Zapraszamy na specjalistyczne badania USG i USG 4D, które odbędą się w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” w sobotę 8 listopada. Ultrasonografia będzie wykonywana od godziny 11.00. O przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń. Na pytania przyszłych oraz młodych rodziców, eksperci będą odpowiadać w godzinach 11.00 – 16.30. Udział w akcji jest bezpłatny!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie