Informacje27 czerwca 2013, 00:00,

Inwestycje drogowe w Józefosławiu i Julianowie

28 czerwca 2013 roku o godz. 14.00 z inicjatywy Starosty Piaseczyńskiego Jana Adama Dąbka, odbędzie się robocze spotkanie dotyczące inwestycji drogowych dla mieszkańców Józefosławia i Julianowa: ulice Julianowska i Cyraneczki. Na spotkanie zaproszono Pana Zdzisława Lisa - Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, Pana Henryka Jędrzejewskiego (Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej), Przedstawicieli Firmy Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. oraz innych gości zawiązanych i zainteresowanych tematyką spotkania.

INWESTYCJE DROGOWE W JÓZEFOS£AWIU I JULIANOWIE

Jest to kolejne spotkanie z inicjatywy Starosty Jana Dąbka dotyczące tej kwestii. Poprzednie miało miejsce 12 czerwca br. Celem obecnego spotkania będzie koordynacja prac i stanu zaawansowania inwestycji drogowych, ustalenie harmonogramu prac na najbliższe miesiące oraz rozwiązanie wspólnie problemów związanych z ich realizacją.

INWESTYCJE DROGOWE W JÓZEFOS£AWIU I JULIANOWIE
autor/źródło: Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego

Informacje26 czerwca 2013, 00:00,

Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Piaseczyńskim

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego informuje, iż uruchomiona została poczta elektroniczna do kontaktów z Powiatową Społeczną Radą ds. Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Piaseczyńskim. Adres poczty: psron@onet.pl Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych jest organem, który wyraża opinie, doradza i inspiruje przedsięwzięcia zmierzające do integracji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz realizacji praw tych osób na terenie powiatu. Zapraszamy do dyskusji i zgłaszania za pośrednictwem poczty elektronicznej swoich wniosków, postulatów, jak również uwag, które zostaną wykorzystane w pracy Powiatowej Społecznej Rady ds. osób Niepełnosprawnych.

Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Piaseczyńskim
Tematy: