Informacje25 marca 2013, 00:00,

Internet satelitarny Tooway bez limitów dla Ciebie i firmy!


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Potrzebujesz Internetu? Twój Internet nie spełnia Twoich oczekiwań? Mieszkasz w miejscu gdzie zawodzą wszystkie znane technologie? Dzięki usłudze Internetu Tooway gwarantujemy zasięg w każdym miejscu na terenie Polski. Internet satelitarny wykorzystuje niezawodne technologie stałego dostępu do Internetu i sprawdza się świetnie w miejscach
gdzie wszystkie inne możliwości odbioru Internetu zawodzą (np.UMTS/3G/LTE).
Tooway przeznaczony jest w szczególności dla gospodarstw oraz przedsiębiorstw położonych w miejscach, w których brak jest dostępu do Internetu za pomocą światłowodów lub Internetu mobilnego (lub też nie działa on zgodnie z oczekiwaniami). Zyskujesz stacjonarne łącze, bez konieczności inwestycji w drogą infrastrukturę. Od 1 marca 2013 roku po raz pierwszy w Polsce technologia łączy Internetu satelitarnego jest bez limitów. Wpłacasz na start tylko 99 zł i serfujesz po Internecie bez limitu transferu danych - 24h na dobę 7 dni w tygodniu!

Internet satelitarny bez limitu tylko w AVC Polska, autoryzowanego
dystrybutora Tooway!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie lub kontaktu
telefonicznego:
www.avcpl.pl
tel: 801 084 024 lub 22 726 70 11

Tooway


autor/źródło: Redakcja
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje26 marca 2013, 00:00,

Full metalowa wiocha - Klub Filmowy Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Klub Filmowy serdecznie zaprasza mieszkańców na kolejne spotkanie z cyklu Muzyczne Dokumenty, podczas którego będzie można obejrzeć film pt.: FULL METALOWA WIOCHA, reż. Sung Hyung Cho. Spotkanie odbędzie się 27 marca 2013 roku o godz. 20.00 w KDK przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszam na film.

FULL METALOWA WIOCHA - KLUB FILMOWY W KONSTANCINIE

FULL METALOWA WIOCHA, reż. Sung Hyung Cho - Wacken to mała miejscowość w północnych Niemczech. Jej mieszkańcy utrzymują się głównie z rolnictwa i nie zapisali się niczym szczególnym w historii świata. Nieco senną atmosferę miejscowości burzy tylko jeden fakt – od 1990 r. w Wacken odbywa się jeden z największych festiwali metalowych na świecie. Rokrocznie, z reguły na początku sierpnia, przybywa tu przeszło 60 tysięcy wielbicieli heavy metalu. Ale film Cho Sung-Hyunga nie jest relacją z tej imprezy (choć w finale pojawią się kadry z jednej z jej ostatnich edycji). To raczej próba przyjrzenia się temu, jak Wacken wygląda na co dzień, zanim zabrzmią mocne, gitarowe akordy.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie