Informacje28 marca 2017, 19:00,

Inspiruj się i dziel swoimi pasjami

W ramach kampanii Tydzień z Internetem 2017 pod hasłem "Inspiruj się i dziel swoimi pasjami", Biblioteka w Józefosławiu zaprasza na spotkanie 28 marca 2017 roku o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Klubu Kultury w Józefosławiu. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

INSPIRUJ SIĘ I DZIEL SWOIMI PASJAMI

Informacje31 marca 2017, 17:00,

Wystawa plastyczna Śp. Zbigniewa Janiaka w Tarczynie

31 marca 2017 roku o godz. 17.00 zapraszamy na wernisaż wystawy plastycznej Śp. Zbigniewa Janiaka. Miejsce: hol główny Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Zapraszamy na wystawę do Tarczyna!

WYSTAWA PLASTYCZNA ŚP. ZBIGNIEWA JANIAKA W TARCZYNIE

Zbigniew Janiak urodził się 21 września 1953 roku. Przygodę z malarstwem rozpoczął w szkole podstawowej. Był samoukiem. W 1997 r., po raz pierwszy miał indywidualną wystawę w domu kultury w Piasecznie. Jego obrazy prezentowane były na wystawie w Złotokłosie a także podczas imprez plenerowych, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie. Od początku swojej działalności plastycznej wspierał akcje charytatywne na rzecz osób niepełnosprawnych, przekazują na nie swoje prace. Był członkiem Tarczyńskiej Grupy Plastyków „CreoArt”, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie. Zmarł, po ciężkiej chorobie, w dniu 8 stycznia 2017 roku.

WYSTAWA PLASTYCZNA ŚP. ZBIGNIEWA JANIAKA W TARCZYNIE