Informacje16 grudnia 2009, 00:00,

Informacja po gali kickboxingu Mazovia Open w Tarczynie

W niedzielny wieczór 13 grudnia 2009 roku, halę sortową w Tarczynie wypełnił tłum rozgorączkowanych kibiców. To miłośnicy sportów walki licznie przybyli aby wśród dymu i świateł zobaczyć zmagania o Mistrzowskie tytuły w kickboxingu podczas zawodowej gali Runda Zero Fight Night. Wydarzenie uświetnili swą obecnością ważni goście jak Pani Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz oraz Radni Gminy Tarczyn.

Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz i zawodniczki Patrycja Jaworska (UKS akrobata TARCZYN) i Julia Bonder (KS Nadstal)
Zdjęcie: Dominika Apanasewicz.

Widowisko rozpoczęły walki rankingowe w low-kick - twardej formule kickboxingu gdzie dozwolone są najbardziej bolesne kopnięcia na uda. Między innymi wzięli w nich udział młodzi zawodnicy z Tarczyna, którzy pod okiem trenera tarczyńskiej sekcji kickboxingu i Kadry Narodowej Piotra Bąkowskiego w ciągu dwóch lat zrobili ogromne postępy. Po walkach rankingowych rozpoczęły się zmagania o tytuły zawodowych Mistrzów Polski w light-contact I full-contact w których walczyli między innymi członkowie zawodowej grupy kickboxingu Runda Zero Team jak £ukasz Makarewicz, Leszek Jobs I Cezary Rzepnicki.

Andrzej Latkowski i Piotr Bąkowski z Mistrzami Świata - Joanną Gutowską i Mariuszem Niziołkiem.
Zdjęcie: Dominika Apanasewicz.

Na zakończenie imprezy pozostawiono dwa najważniejsze widowiska - pojedynki o tytuły Mistrzów Świata K-1 rules i Full-contact z zawodnikami z Ukrainy - Walkę Joanny Gutowskiej z Lena Ovchynnikową oraz Mariusza Niziołka z Jurijm Raką. Joanna Gutowska stoczyła najbardziej zacięty i widowiskowy pojedynek gali, natomiast Mariusz Niziołek w ładnym stylu zakończył walkę przed czasem. Zwycięzców nagrodzono głośnymi brawami.

Patryk Zdrojewski zawodnik z Tarczyna     Patryk Zdrojewski zawodnik z Tarczyna
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Patryka Zdrojewskiego
Zdjęcia: Dominika Apanasewicz.

Impreza odbyła się z inicjatywy prezesa UKS Akrobata Andrzeja Latkowskiego i trenera Piotra Bąkowskiego, a jej realizacje umożliwiły władze Miasta oraz dyrektor gimnazjum Pani Barbara Piechota i znajdująca się pod jej opieką młodzież. Była to pierwsza z cyklu tego typu imprez w Tarczynie i planowane są kolejne.
autor/źródło: Piotr Bąkowski
Tematy:Tarczyn

Informacje16 grudnia 2009, 00:00,

Pomysł na oryginalny PREZENT rodzinie lub znajomym

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent rodzinie lub znajomym? Może zainteresują Ciebie ZDJęCIA NA P£ÓTNIE, JAK OBRAZY. Zdjęcia na płótnie Canvas o wysokiej gramaturze, naciągnięte na solidne sosnowe krosna, pochodzące od najlepszego producenta w Polsce. Bez potrzeby dodatkowego oprawiania - gotowe do zawieszenia na ścianie.

ZDJęCIA NA P£ÓTNIE, JAK OBRAZY     ZDJęCIA NA P£ÓTNIE, JAK OBRAZY

kliknij, aby powiększyć zdjęcie na płótnie

NAJWYżSZA JAKOŚć! Zdjęcia do wyboru z galerii na stronie internetowej: www.photozoner.cdx.pl lub z sesji na indywidualne zamówienie. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się mailem: photozoner@gmail.com
autor/źródło: Wojtek Kołodziejski (photozoner) - www.photozoner.cdx.pl