Informacje31 grudnia 2010, 00:00,

Informacja o nowym przewoźniku i zmiany w rozkładzie jazdy linii L od 2011 roku na terenie gminy Lesznowola

Uprzejmie informuję mieszkańców gminy Lesznowola, że w dniach 1 i 2 stycznia 2011 roku, nie będą kursowały busy L obsługujące gminne linie lokalne. Od 3 stycznia 2011 roku transport zbiorowy na terenie Gminy Lesznowola, będzie zapewniała firma Europa - Express City z Warszawy (www.europaexpress.com.pl). Nadzór nad przewoźnikiem pełni Referat RDM Urzędu Gminy Lesznowola, tel. (22) 797 49 19 oraz ZTM Warszawa.

Mapa Gminy Lesznowola - trasy busów
kliknij, aby powiększyć trasę busów, na terenie gminy Lesznowola

Od 3 stycznia 2011 r. obowiązuje nowy rozkład jazdy linii L- 1 oraz L-3, natomiast rozkład jazdy linii L-4 uległ niewielkim zmianom (każdy kurs jest przyspieszony o 5 minut). Informacje na temat komunikacji w gminie Lesznowola: www.lesznowola.waw.pl
autor/źródło: Marcin KANIA - Radny Gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje31 grudnia 2010, 00:00,

Sylwester NOWY 2011 ROK - życzenia dla mieszkańców

Najwyższy czas zacząć szykować się na sylwestrowy bal. Już za kilka godzin (o północy), niebo zaleje fala rozbłysków od sztucznych ogni, wystrzelą korki od szampana i zaczniemy hucznie obchodzić początek Nowego 2011 Roku. Zapewne wielu mieszkańców miało dylematy, gdzie spędzić tegorocznego Sylwestra: we własnym domu, czy gdzieś poza, a jeśli poza to w lokalu, na prywatce czy pod gołym niebem? Niezależnie od tego, gdzie i w jaki sposób będziecie witali Nowy 2011 Rok, życzymy Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej i wspaniałych emocji!

Sylwester Witamy Nowy 2011 Rok

Z ostatnią kartką kalendarza zerwijcie wszystkie złe nastroje, zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach, przekreślcie niewarte w pamięci chwile i wejdźcie w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata. Niech w nadchodzącym Nowym 2011 Roku szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów. Niech taneczny, lekki krok, będzie z Wami cały rok, Niech prowadzi Was bez stresu, od sukcesu do sukcesu. Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2011 Roku! DO SIEGO ROKU!
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: