Informacje18 maja 2009, 00:00,

Informacja o Headland Center Piaseczno przy Energetycznej

Nowe wielofunkcyjne centrum Headland Center w Piasecznie przy ulicy Energetycznej. Kino, hotel, kawiarnie, restauracje, delikatesy, sklepy atrakcyjnych marek i inne atrakcje rozrywkowo-handlowe znajdą się w nowym wielofunkcyjnym centrum w Piasecznie przy ulicy Energetycznej. Jego budowę rozpoczyna Headland Property Holdings, irlandzki inwestor i deweloper.

Headland Property Holdings pracuje od dłuższego czasu nad projektem nowej inwestycji. - Chcemy, by powstało tu centrum najwyższej klasy – deklaruje Natalia Wodyńska-Stosik, menedżer odpowiedzialny za inwestycję. Przedstawiciele irlandzkiej spółki regularnie spotykają się też z władzami Piaseczna i omawiają z nimi projekty architektoniczne oraz plany rozbudowy infrastruktury. Headland zamierza złożyć wniosek o pozwolenie na budowę, gdy tylko Rada Miasta uchwali nowy plan zagospodarowania przestrzennego. Dodatkowe informacje udziela: Mediadem Communication Jolanta Gałązka, e-mail: j.galazka@mediadem.pl, tel.: (022) 642 24 16

Headland Property Holdings to jedna z wiodących spółek sektora nieruchomości w Irlandii. Posiada ponad 30 lat doświadczenia w pozyskiwaniu, tworzeniu oraz zarządzaniu wysokiej jakości projektami inwestycyjnymi. Firma jest właścicielem i zarządcą powierzchniami biurowych, handlowych, mieszkaniowych i rekreacyjnych w Irlandii i całej Europie. Strategia firmy zakłada działanie niezależne oraz współpracę ze strategicznymi partnerami sektora prywatnego i publicznego. Headland Property Holdings kładzie szczególny nacisk na budowanie długoterminowych relacji z lokalnymi władzami, instytucjami finansowymi, architektami, inżynierami oraz kontrahentami. £ączenie doświadczenia na rynku nieruchomości i kapitałowym pozwala firmie na tworzenie projektów, które mają szczególną wartość dla lokalnych społeczności, partnerów korporacyjnych i finansowych.
autor/źródło: Artur Giel - Biuro Prasowe Headland Property Holdings

Informacje18 maja 2009, 00:00,

ZTM od 18 maja tymczasowa zmiana trasy autobusu 727

Uwaga mieszkańcy: utrudnienia w Głoskowie na trasie autobusu linii 727. Zarząd Transportu Miejskiego www.ztm.waw.pl poinformował, że w związku z remontem ciągu ulic Radnych - Zielona w Głoskowie na odcinku od ul. Milenium do ul. Lipowej, od dnia 18 maja 2009 roku od początku kursowania do odwołania (na ok. 4 tygodnie) autobusy linii 727 zostają skierowane na następujące trasy objazdowe:

autobus 727

Kierunek G£OSKÓW-SZKO£A Od skrzyżowania ulic Lipowa / Szkolna / Abramowicza ulicami: Abramowicza - Rybna - Gościniec - Asfaltowa - do przystanku krańcowego OGRODOWA 51.
Kierunek METRO WILANOWSKA Od przystanku krańcowego OGRODOWA 51 ulicami: Asfaltowa - Lipowa - Gołkowska i dalej bez zmian.
Kierunek CM. PO£UDNIOWY-BRAMA P£D We wszystkich kursach trasa nie zmienia się.
Kierunek METRO WILANOWSKA Od skrzyżowania ulic Abramowicza / Szkolna / Lipowa ulicami: Lipowa - Gołkowska i dalej bez zmian.

Na trasach objazdowych obowiązują przystanki:
OGRODOWA 51 (przystanek krańcowy zamiast przystanku G£OSKÓW-SZKO£A) zlokalizowany na ul. Asfaltowej za ul. Widokową.
LIPOWA 52 (przystanek warunkowy) zlokalizowany na ul. Lipowej za ul. Szkolną (obowiązujący w półkursie CM. PO£UDNIOWY-BRAMA P£D - METRO WILANOWSKA)
OGRODOWA 52 (przystanek stały) zlokalizowany na ul. Lipowej za ul. Topolową (obowiązujący w półkursach CM. PO£UDNIOWY- BRAMA P£D - METRO WILANOWSKA, oraz OGRODOWA 51 - METRO WILANOWSKA).
ZIELONA 52 (przystanek warunkowy) zlokalizowany na ul. Gołkowskiej za skrzyżowaniem ulic Zielona / Gołkowska.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków: G£OSKÓW-SZKO£A 01, MILENIUM 02, G£OSKÓW-ZIELONE 02, G£OSKÓW-LETNISKO 02, ZIELONA 02.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno