Informacje26 lutego 2018, 07:00,

Infolinia w sprawie JPK_VAT w Urzędzie Skarbowym w Piasecznie

UWAGA! Wysyłasz JPK_VAT? W dniu 26 lutego 2018 roku do godz. 22:00 Urząd Skarbowy w Piasecznie zapewnia wsparcie telefoniczne dla mikroprzedsiębiorców w zakresie JPK_VAT. Specjaliści od JPK_VAT dostępni będą pod nr telefonów: (22) 726 68 35 lub (22) 726 68 38 Zachęcamy do skorzystania z infolinii dotyczącej JPK VAT!

INFOLINIA W SPRAWIE JPK-VAT W URZĘDZIE SKARBOWYM W PIASECZNIE

Informacje2 marca 2018, 18:00,

Koncert młodych talentów w Powiatowej Bibliotece w Piasecznie

2 marca 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert akustyczny bardzo zdolnej młodzieży z Gminy Piaseczno oraz Ursynowa. Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 12. Wstęp wolny! Młodzi artyści zagrają i zaśpiewają kilkanaście znanych angielskich i polskich przebojów, a także utwory własne. Wystąpią: Natalia Hryniewicka, Mikołaj Zwierz, Marcin Molski, Nina Gąsowska, Mateusz Niewiarowski oraz gościnnie Adrianna Misz i Krzysztof Wawrzyniak. Serdecznie zapraszamy na koncert młodych talentów do Piaseczna!

KONCERT MŁODYCH TALENTÓW W POWIATOWEJ BIBLIOTECE W PIASECZNIE