Informacje28 marca 2012, 00:00,

Info ZTM - Kto pojedzie z Prażmowa do Zalesia?

Na terenie powiatu piaseczyńskiego będzie kursowała kolejna eLka. ZTM ogłosił przetarg na obsługę komunikacyjną nowej linii dowozowej L19. Oferty można składać do 3 kwietnia 2012 roku do godz. 10.00. Już wkrótce dowiemy się, kto pojedzie z Prażmowa do Zalesia?

ZTM Warszawa

Linia L19 umożliwi mieszkańcom Prażmowa dojazd do stacji kolejowej w Zalesiu Górnym i przesiadkę do linii L13. Autobusy będą jeździły z częstotliwością co godzina w dzień powszedni oraz sześć razy dziennie w dni świąteczne na trasie: L19 PKP ZALESIE GÓRNE - Ustanów - Krupia Wólka - Piskórka - Jaroszowa Wola -Wągrodno - Wola Wągrodzka - Wola Prażmowska - PRAżMÓW (Urząd Gminy) oraz w wybranych kursach na trasie: PKP ZALESIE GÓRNE - Ustanów - Jeziorko - Krupia Wólka - Kędzierówka - Uwieliny -Kamionka - Wągrodno - Biały £ug - £awki - GABRYELIN, powrót: Gabryelin - Uwieliny - Kędzierówka - Krupia Wólka - Jeziorko - Ustanów - PKP Zalesie Górne.

W pojazdach obsługujących linię L19 będą honorowane bilety z taryfy ZTM ważne w drugiej strefie: dobowe, 3-dniowe, 30-dniowe, 90-dniowe i Bilet Seniora. Swoje bilety, jednorazowy w cenie nie większej niż 3,6 zł oraz miesięczny w cenie nie większej niż 108 zł, będzie emitował również przewoźnik.
autor/źródło: Konrad Klimczak - Zarządu Transportu Miejskiego
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje29 marca 2012, 00:00,

OSTATNIE TAKIE TRIO w Gospodzie Zalesie

Gospoda w Zalesiu Dolnym zaprasza mieszkańców, na koncert zespołu OSTATNIE TAKIE TRIO. Wybierzcie się w podróż do krainy łagodności, za głosem Pawła Górskiego Koncert odbędzie się w sobotę 31 marca 2012 roku o godz. 20:00. Miejsce koncertu: Gospoda w Zalesiu (Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne). Wstęp wolny.

Ostatnie Takie Trio

Śpiewane będą piosenki Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty, Edwarda Stachury, Aloszy Awdiejewa, Włodzimierza Wysockiego, Leonarda Cohena, Boba Dylana, Zespołu "Pod Budą", "Stare dobre małżeństwo" itp. Zapraszamy w imieniu Gospody Zalesie oraz zespołu.