Informacje9 kwietnia 2018, 16:00,

Improwizuj - czyli świadomie akceptuj otaczającą Cię rzeczywistość

9 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych nt.: Improwizuj - czyli świadomie akceptuj otaczającą Cię rzeczywistość. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny.

IMPROWIZUJ - CZYLI ŚWIADOMIE AKCEPTUJ OTACZAJĄCĄ CIĘ RZECZYWISTOŚĆ

O czym to będzie?

Impro to filozofia życia. Trening to pozornie proste zabawy działające na wyobraźnię i otwierające horyzonty myślenia, trudno opisać. W praktyce Impro broni się samo.

Jak to zrobimy? Jak się przygotować?

Załóż wygodne ubranie sportowe i przyjdź. Razem nauczymy się wychodzić z naszej strefy komfortu w bezpieczny , kończący się salwami śmiechu sposób. Uśmiechniesz się sama do siebie. Uniwersalne , oryginalne , niepowtarzalne, impro – bądź w życiu tu i teraz.

Spotkanie poprowadzi:

Katarzyna Michalska - aktorka, absolwentka słynnej „Filmówki” w Łodzi pod opieką Jana Machulskiego. Jest „Matką Założycielską” pierwszej zawodowej grupy impro w Polsce – Teatru Improv AB OVO. Od 7 lat organizatorka festiwalu 321IMPRO w Konstancinie. Razem z kolegami z zespołu stworzyła przestrzeń Warsztatyimproabovo, na których regularnie uczy improwizacji w Warszawie, zapraszając na zajęcia aktorów, młodzież, dorosłych amatorów, oraz biznes. Jesienią tego roku znalazła się w złotej dziesiątce Kobiet Sukcesu Mazowsza, zostając laureatką tego prestiżowego konkursu. Prywatnie jest żoną muzyka oraz mamą 2 nastoletnich dzieci.

Informacje10 kwietnia 2018, 07:00,

XIX Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

9-10 kwietnia 2018 roku od godz. 9.00 odbędzie się XIX Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. UWAGA: Ze względów technicznych (planowany brak prądu w Mysiadle tego dnia) dzień drugi - wtorek 10.04.2018 r. odbędzie się nie w Mysiadle, jak było planowane, a w Siedzibie GOK w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6. Dzień pierwszy - poniedziałek - filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Dzień drugi - wtorek - Siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

XIX GMINNY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

Pliki do pobrania: