Informacje30 października 2016, 19:00,

IMPROV Hello in Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W halloweenowy weekend, 30 października 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na wyjątkowy show Hello in Konstancin. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 15 zł. Wystąpi konstancińska grupa improwizacji teatralnej BCA Flash. Młodzi komicy na scenie są jak tequila, rollercoaster i naga kąpiel w oceanie. Ich piorunujące spektakle rozsadzają najlepsze lokale i bawią publiczność do łez.

IMPROV HELLO IN KONSTANCIN

BCA Flash powstało w 2012 roku w Konstancińskim Domu Kultury podczas warsztatów towarzyszących Festiwalowi 321 Impro. Grupa utalentowanych chłopaków szybko zyskała sympatię publiczności, nie tylko w Konstancinie, lecz także w Warszawie i innych miastach. BCA Flash jest m.in. laureatem III edycji Festiwalu 321 Impro, Olimpiady Kreatywności Destination Imagination we Wrocławiu, a także kilku uczniowskich i studenckich festiwali kabaretowych.

Improwizacja, którą zobaczymy podczas show, polega na błyskawicznym, spontanicznym odgrywaniu na scenie tego, co widz zapragnie zobaczyć, bez scenariusza i wcześniejszych prób. Aktor musi wykazać się odwagą, refleksem, intelektem, kreatywnością, sprawnością fizyczną i poczuciem humory, by w kilka sekund wcielić się w postać, pokazać emocje oraz zaskoczyć i rozbawić widzów. To będzie z pewnością niezapomniany halloweenowy wieczór, pełen absurdalnego poczucia humoru. BCA Flash gwarantuje świetną zabawę.

Dla Was i razem z Wami zagrają: Jakub Marek, Jasiek Przybyłowicz, Krzysiek Lalik, Kuba Guszkowski, Janek Kozakiewicz, Kajetan Ostoja-Ciemny, Mikołaj Ostoja-Ciemny.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 listopada 2016, 06:00,

L32 i L17 wracają na swoje trasy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od 2 listopada 2016 roku powracają na swoje pierwotne trasy linie uzupełniające L32 i L17. Oznacza to, że przywrócona zostaje komunikacja publiczna na trasie Pęchery – Łbiska – Jazgarzew. Aktualizacja rozkładu jazdy tych linii pojawi się na stronach ZTM i na tabliczkach przystankowych.

L32 I L17 WRACAJĄ NA SWOJE TRASY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie