Informacje10 kwietnia 2010, 00:00,

IMPREZY I KONCERTY OŚRODKA KULTURY PIASECZNO ODWO£ANE W ZWI¡ZKU Z żA£OB¡ NARODOW¡

Informacja specjalna Ośrodka Kultury: Szanowni Państwo, w związku z tragicznym wydarzeniem związanym z katastrofą samolotu prezydenckiego i ogłoszeniem żałoby narodowej wszystkie imprezy organizowane przez Ośrodek Kultury zostają odwołane. O nowych terminach poinformujemy Państwa wkrótce.
autor/źródło: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie

Informacje10 kwietnia 2010, 00:00,

MSZA ŚW. W INTENCJI OFIAR KOŚCIÓL ŚW. ANNY

Informujemy, że w niedzielę 11 kwietnia 2010 roku o godzinie 10.00 w kościele Św. Anny w Piasecznie, zostanie odprawiona Msza Św. w intencji ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. W obliczu niewyobrażalnej tragedii narodowej, zapraszamy wszystkich mieszkańców na tą uroczystą mszę. W katastrofie zginął m.in ks. Andrzej Kwaśnik, były proboszcz parafii Zesłania Ducha Św. w Starej Iwicznej.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno