Informacje1 lutego 2015, 16:30,

Impreza taneczna w rytmach brazylijskich w Górze Kalwarii

1 lutego 2015 roku odbędzie się impreza taneczna w rytmach brazylijskich, którą poprzedzą warsztaty Capoeiry oraz warsztaty taneczne samby. Ponadto przed częścią taneczną będzie można dowiedzieć się nieco o kolorowej i pełnej ekspresji kulturze brazylijskiej. Organizatorzy zaprosili grupę International Capoeira Raiz, która poprowadzi warsztaty, zaprezentuje rodę oraz wystawi teatr cieni. Organizatorzy: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, International Capoeira Raiz. Zapraszamy na imprezę taneczną w rytmach brazylijskich.

Impreza taneczna w rytmach brazylijskich w Górze Kalwarii

W programie:
16:30 - 17:00 warsztaty capoeiry
17:00 - 17:30 warsztaty taneczne samby.
18:00 Rozpoczęcie imprezy
Wprowadzenie w kulturę Brazylii
Pokaz Capoeiry oraz teatr cieni – International Capoeira Raiz
Batucada Show – Ritmo Bloco
Samba! Pokaz tańca – grupa taneczna Magia do Samba
zabawa taneczna w brazylijskich rytmach – dj Ed Szynszyl

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=10862
Informacje3 lutego 2015, 18:00,

DJ Wika spotkanie w Klubie Klasy Kobiet w Piasecznie

3 lutego 2015 roku o godzinie 18.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Klasy Kobiet w Piasecznie z DJ Wiką, najstarszą w Polsce DJ-ką, która od ładnych paru lat skutecznie rozkręca imprezy międzypokoleniowe. Miejsce: Przystanek Kultura przy Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy na wtorkowe spotkanie z DJ Wika!

DJ Wika spotkanie w Klubie Klasy Kobiet w Piasecznie

DJ Wika, a właściwie Wirginia Szmit, zanim na dobre zajęła się graniem, przez większość swojego życia pracowała jako pedagog m.in. w szkołach i ośrodkach wychowawczych, w których zajmowała się trudną młodzieżą. Teraz, mimo 75 lat, działa niezwykle aktywnie głównie na rzecz seniorów i ludzi starszych, współorganizując parady seniorów. "Jeżeli chcemy, możemy działać. Wiek nie jest barierą w realizowaniu naszych marzeń, naszych pasji" - powtarza w wywiadach. Zapewne nie tylko o pasjach będzie można porozmawiać z gościem specjalnym Klubu Klasy Kobiet z Piaseczna.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=8160&start=15